Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Może i wpuszczają, ale jedzenie wątpliwego smaku :|

 

eee. steki spoko so :) yo :)

zdroowka!

 

błe błe :P Prędzej zjem swoje buty niż stek u jeffsa :evil: jedyną rzeczą jaką tam spożywałem i nie udało im się spartolić to woda niegazowana z butelki :| Stołowałem się tam chyba ze 3-4 razy i nie przypomina mi się, żeby kiedykolwiek zrobili mi dobre jedzenie :| Fridays jest o dwie klasy lepszy, a wcale niedużo droższy (o ile w ogóle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobie dopisek - nie przeszkadza mi , ze inni sie nie przyjaznia i nic mi do tego co kto ma na talerzu . Tyle tylko, ze nie moge ocenic jakie jest mieso w knajpie .

 

Inne rzeczy też są przeciętne. Np obsługa. Czekanie 15 minut na lód do soku każe mi mieć niską opinię o tym lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przez całe życie nie dotarłem tam, ale moi rodzice zawsze sobie chwalili. Dobra nie chcę stękać, bo jutro jadę na małą diagnostykę i się okaże, że najwięcej gadałem, a nie dotrę:)

 

Poważka, spotkajcie się tam gdzie ustaliliście. jak to będzie Jeffs to i tak się pojawię jak będę mógł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobie dopisek - nie przeszkadza mi , ze inni sie nie przyjaznia i nic mi do tego co kto ma na talerzu . Tyle tylko, ze nie moge ocenic jakie jest mieso w knajpie .

 

ja zrobię jeszcze jeden dopisek - Bea nie jada mięsa, ale przyrządza je znakomicie :mrgreen:

 

co do Lolka - bez rezerwacji może być marniutko

 

co do mnie - "forty-forty", że sie pojawię, bo teoretycznie juz się na dziś umówiłam

(jeśli jednak sie odmówię, to czy mogę liczyć na przysługę transportową? Michael, Hogi? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pub Lolek jest chyba najlepszym rozwiazaniem - sierściuchy sa tam mile widziane. (a w końcu to tylko 300m dalej niż Jeffs)

 

To co, dzisiaj ok. 19.30

 

Dobramagila zrobi pokaz zdjęć z Moskwy.

 

Po 21.45 możemy pojechać na Wiertniczą zobaczyć wariatów (1/4 mili, itp)

 

Vero - mogę cie zabrać w drodze powrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobie dopisek - nie przeszkadza mi , ze inni sie nie przyjaznia i nic mi do tego co kto ma na talerzu . Tyle tylko, ze nie moge ocenic jakie jest mieso w knajpie .

 

ja zrobię jeszcze jeden dopisek - Bea nie jada mięsa, ale przyrządza je znakomicie :mrgreen:

 

co do Lolka - bez rezerwacji może być marniutko

 

co do mnie - "forty-forty", że sie pojawię, bo teoretycznie juz się na dziś umówiłam

(jeśli jednak sie odmówię, to czy mogę liczyć na przysługę transportową? Michael, Hogi? )

 

Nie obiecuję, bo nie wiem czy będę. Ale jeśli to na pewno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, dzięki, dzięki :mrgreen: ale jednak nie będę jechać z Ursynowa, a z Bemowa (transport w pakiecie :twisted: )

 

Lolek sounds good, bo i miejsce i żarcie dobre. A i sierściuchy mile widziane :wink:

W godzinach nieco późniejszych zrobię nam rezerwację na 19.30.

Ile nas będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...