Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Juno , ups, przepraszam ale teraz rozumiem dlaczego Tobie nie wystarczy 10 metrow :)

Masz chyba stary cennik albo dobre uklady , ja slyszalam o 25 peelenach a to sa 2 metry.

 

Dzieki chłopaki ale ja znam zycie i wiem, ze nie byloby to takie proste. Hogi , w sobote maluje plot , zapraszam :) A poza tym praca fizyczna to dobra sprawa , ja lubie .

 

Zły był bardzo dzielny ale drastycznie zmniejszal pole powierzchni , po trzech taczkach został odsunięty od pracy aczkolwiek zawsze były to o trzy taczki mniej. Dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary!

Takie ukladanie drewna pod drewutnia to poważna sprawa i powazna logistyka!

Potrzebne jest konkretne nadzorowanie prac! Próbowałem i dostałem po łapkach szklanka :mrgreen:

Szklanką z whisky. :razz:

 

Z wodą ! Byłem przyjechałem Autkiem :???:

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 8:25 am ]

Juno , ups, przepraszam ale teraz rozumiem dlaczego Tobie nie wystarczy 10 metrow :)

Masz chyba stary cennik albo dobre uklady , ja slyszalam o 25 peelenach a to sa 2 metry.

 

Dzieki chłopaki ale ja znam zycie i wiem, ze nie byloby to takie proste. Hogi , w sobote maluje plot , zapraszam :) A poza tym praca fizyczna to dobra sprawa , ja lubie .

 

Zły był bardzo dzielny ale drastycznie zmniejszal pole powierzchni , po trzech taczkach został odsunięty od pracy aczkolwiek zawsze były to o trzy taczki mniej. Dziekuje za pomoc .

 

Chyba czterech lub prawie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, przepraszam , widac byłeś tak szybki, ze jedna mi umknęła. Dzieki za 4 taczki :)

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 9:47 am ]

Dobra, przetestuje kolegów.

 

W piatek mam zamiar obudować grila aby wyglądał bardziej uroczo. Jest ktos chetny do stawiania zabudowy i poszerzania ogrodu o rabatę ?

 

ps. prosze sie nie pchac za bardzo , limit gosci 10 osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

W piatek mam zamiar obudować grila aby wyglądał bardziej uroczo. Jest ktos chetny do stawiania zabudowy i poszerzania ogrodu o rabatę ?

 

ps. prosze sie nie pchac za bardzo , limit gosci 10 osób :)

 

Może wpadniemy z Agą wieczorem zobaczyć postęp prac i pokierować :roll: :mrgreen:

 

Przygotuj drinki z żyrafą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...