Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Magilla a to dlatego, ze dobrze sie w tłuszczach rozpuszcza czy jest jakis inny powód ?

 

Adaś , dobry chłopak z Ciebie ale kto mnie do domu zawiezie a poza tym to ja po alkoholu jeszcze bardziej szczera się robie i powiedziałabym jeszcze coś czego normalnie nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się zarezerwować stolików :mad: w Wedlu, ponieważ na dworzu nie ma możliwości rezerwacji, a w środku za rezerwację i godzinę przebywania w większej ilości osób trzeba zapłacić 100 zł :shock: :shock: - za każdą godzinę :shock: :shock: - czy się zarezerwuje czy nie - dziwne zwyczaje... :evil: w razie czego możemy się przemieścić na drugą stronę ulicy pod parasole Tyskiego obok buławy ( pole na rogu Wilanowskiej i Przyczółkowej )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu, a ja dzis nie moge :cry: .

jak jestem to jest malo spotowiczow, jak mnie nie ma to i dziewczyny sie pojawiaja. chyba mnie nikt nie lubi. buuu. :wink:

bawcie sie dobrze i nie polepcie sie od tej czekolady :twisted:

co za mlodziez - zamiast wina marki wino - czekolada hihihihi :razz:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze trzeźwa jestem , dzień bez samochodu byłby stracony . A poza tym to fajnie , kilku osób dawno nie widziałam i bardzo , bardzo się stęskniłam . Poza tym dostałam prezent od Godlika :)

 

Yacho , wpisz sobie w notes 12 lipca u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było baaardzo sympatycznie. I dosyć mnogo :mrgreen: Cieszę się, że zobaczyłam mordki, za którymi się stęskniłam oraz, że pojawili się nowi forumowicze.

 

Miejscówka taka sobie (jakby nie było meczu, to być może byłoby mniej "bydła"), ale przynajmniej Dziewczynki mają tam wstęp wolny :wink: I zostały wygłaskane na zapas! :lol:

 

Wielke dzięki dla Beatki i Hogiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, podryw " na pirata " , hahhaha, bardzo dowcipne , gość jak przecinak - latem nie zasłoni zima nie ogrzeje , bardzo dowcipne .

 

:lol::lol::lol:

a on podrywał Ciebie czy Kudłatą ("ten pies nie ma godności" - text spota :mrgreen: )? :wink: :lol:

 

 

Miło mi było poznac Vergette.

 

o tak, podpisuję się pod tym :smile:

tylko te paznokcie... JA (!) zaczynam mieć kompleksy! (Kaśka, w ramach wyjaśnienia - detronizujesz mnie właśnie w tym względzie :wink: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea, Vero również baaardzo się cieszę, że Was poznałam... :grin: z mniejszą tremą na następne spoty przyjdę... :twisted: i pozostałych forumowiczów również MaciekSubru z Agą, Juno z lepszą Połową, Hogi, Godlik, KWIATEK, Goory.

 

Kolejnym razem może w bardziej cywilizowanym miejscu się spotkamy :roll:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette - wielkie dzięki za bilety na Kubicę

 

kwiatek - fajnie, że wróciłeś cały i zdrowy

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 11:30 pm ]

Rozmawiałem z Hogim (tym cholernym spamerem) - dostał bana z forum na 40 dni (trochę spokoju) i prosi aby was wszystkich pozdrowić (ale chwilowo tu nie będzie pisał :roll: :mrgreen: ) - więc niniejszym pozdrowienia przekazuję.

 

Zawsze możecie coś do niego napisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea, Vero również baaardzo się cieszę, że Was poznałam... :grin: z mniejszą tremą na następne spoty przyjdę... :twisted: i pozostałych forumowiczów również MaciekSubru z Agą, Juno z lepszą Połową, Hogi, Godlik, KWIATEK, Goory.

 

Kolejnym razem może w bardziej cywilizowanym miejscu się spotkamy :roll:...

Moja lepsza Połowa też wszystkich pozdrawia.

Fajnie się wracało - w niektórych miejscach nawet OBK czuł kałuże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juno, nie dramatyzuj , do 120 k/h bylo przyzwoicie ;)

Nie dramatyzuje - bardzo fajnie było :grin:

Proszę włączyć rano kreskówki , nie mam co oglądać .

Ty musisz wyrobić sobie układy z moim synem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włacz jak go nie ma , jak jest to sobie oglądam :)

O takiej barbarzyńskiej porze (mowiłaś coś 7 z ogonkiem) to ja śpię jak zabity - chyba, że muszę do pracy, to wtedy jestem już w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...