Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

yacho - najgłośniejszego ma chyba obecnie mati.

gracek, adamus, i hogi zmienili na cichszy

U mnie to najgłośniej chyba słychac blow-offa, ale chetnie pomogę dzisiaj

Czyli od g. 19.30 w Galmoku a potem jedziemy ok 21.30 narobić chałasu do tunelu wzdłuż Wisły :roll: :lol:

dokladnie tak.

ja jestem wolny po 2100 wiec bede dawal znaki telefoniczne. skonczycie pasnik kawowo ciastkowy to sie dolacze i jak mozecie to mi przejedzcie w tunelu jak stane w nim z mikrofonikiem. oj! zeby byl Mati :twisted: melexy - nie wiem jak zabrzmia :razz:

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacho, na mnie mozesz liczyc, do melexow sie nie zaliczam, a bardzo podobny pomysl mi chodzil po glowie odkad uslyszalem o spotach w Wlk. Brytanii, spotykaja sie w jednym miejscu i jada przez wszystkie mozliwe tunele w londynie (a troche ich tam maja) dla samej tylko przyjemnosci posluchania swojego auta w tych prawie zamknietych warunkach. Takze ja jestem dzisiaj na TAK, namiar na mnie wrzucam Ci na PW. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, dzieki Simon1, wczoraj bylem w warsztacie kolo Ciebie wogole :wink:

a co do rejestracji to bede mial to + statyw:

http://www.musik-produktiv.pl/zoom-h2.a ... uwodI0z84g

fajne, ma 4ry mikrofony wiec mozna dookolnie nagrywac, ale my skupimy sie na sterele :twisted:

zdroowka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych kierowników na dachu parkingu Galćwoka.

 

Następnym razem na pewno zabawię dłużej (bez rodzinki) i załapie się pewnie na wspólną przejażdżkę np. na pyszną kawę gdziekolwiek indziej niż się spotkamy.

 

[ Dodano: Sob Kwi 19, 2008 12:24 am ]

ooooodpowiedź numer 8888 to była.

nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pozdrawiam spotkanych. Kolejny POM zaliczony. :mrgreen:

Film przed wrzuceniem musze jakos poskracac bo naszego przejazdu jest moze z 10 sek wszystkiego, a ogolna dlugosc nagrania jest ok 5min... :mrgreen:

Yacho, czekam na ta mp3, bo dzwiek z filmu na moim marnym aparacie jest faktycznie jak nalot Liberatorow :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Hogi, dzieki za mozliwosc sprobowania Forestera, bardzo mi sie spodobal. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, dzieki za mozliwosc sprobowania Forestera, bardzo mi sie spodobal. :mrgreen:

Już teraz Twoje życie nie będzie takie jak kiedyś... :razz:

 

Wiadomo: Powered by Jako. :mrgreen:

 

 

 

Miło było poznać nowych. :mrgreen:

Nie gryziemy. :mrgreen:

Przelot Messerschmitów w tunelu zwanym "Przekrętem" - tak nie ma nawet w Erze. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dawać mp3 albo filmik! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za udzial w nagraniu :wink: .

kto chce na szybko mp3 - poprosze o maile na PW.

z nagraniem nie koniec! nastepny spot - nagrywamy ale nie w tunelu tylko w jakims cichym miejscu (jakas prosta zeby 3 zapiac) i tam przelecimy po kolei - bedzie mniej echa i szumu a wiecej tego co trzeba :twisted: . proponujcie miejsce! zeby bylo bezpiecznie i odludnie..

tam bylo za duzo szumu. ale jedno jest fajne - normalne samochody sycza bezplciowo, subaraczki - konkret! hehe.

dzieki i zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nagraniem nie koniec! nastepny spot - nagrywamy ale nie w tunelu tylko w jakims cichym miejscu (jakas prosta zeby 3 zapiac) i tam przelecimy po kolei - bedzie mniej echa i szumu a wiecej tego co trzeba :twisted: .

dzieki i zdroowka!

Deszcz żelastwa od Simona1 :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik sie wgrywa na wrzute, ale wrzuce go na wszelki wypadek na PW, zeby nie bylo potem jakichs klopotow.

 

A co do nastepnego nagrania, to moze byc i odludne miejsce, chociaz ten tunel bylby niezly, tyle ze w porze kiedy nie ma, albo prawie nie ma w nim ruchu i wtedy ryknac konkretnie. :mrgreen:

A to zdjecie z dziaiaj: pict8114ba1.th.jpg

 

(Film wrzucony na prv zainteresowanych, jakbym kogos pominal to walic na prv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie! jak macie jakies propozycje kawalka prostej, na ktorej moznaby cos jeszcze ponagrywac dzwiekowo to byloby super!!!

ja mysle usilnie.

miejsce za ustronne bedzie chyba zbyt slyszalne w okolicy, znowu zbyt tloczne da nam tlo na nagraniu :cry:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...