Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wybooooooorną herbatkę
Już widzę ile to miało z herbatą wspólnego.

 

Ty się nie mądrzyj, tylko śpiewaj co to się stało że nie dotarłeś???

 

Kameleon - późno przyjechałeś, francuskie dupeczki pomarzły to się zabrali :P

Ale to nie przez Ciebie. :) Czekaliśmy na Ciebie a Ty wpadłeś jak po ogień i dzida ;P

 

Dzięki wszystkim za spotkanko. Liczne i zacne towarzystwo się zebrało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następnym spocie jestem obowiązkowo, co by się nie działo... Djaruma trzeba w miłym towarzystwie zapalić... Kugi wzywam Cię do tablicy :wink: (żebyś nie mówił, że w pidżamie już jesteś :P ) i resztę palaczy ofkors :P

 

Ps. Maciuś zarządź proszę spota w dzień targowy, bo w inny to traci sens :mrgreen: :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnson, auto było tylko właściciela brak :roll:

 

dzięki za spota :) oraz specjalne podziękowania dla Juniorexa za wybooooooorną herbatkę :mrgreen::mrgreen:

 

No przecież wiesz że mam gołębie serce ;D

Kameleon przecież wiesz że nigdy nie odmówię Subarakowemu kierowcy podwózki...[do 15 km kiedy nie ma korków :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ]

 

Również dziękuję Wszystkim za spociora i za piękne powidła malowidła na Subaraku.

 

Robimy w niedziele ognisko gdzieś jak będzie pogoda, proponuje Siekierki nad Wisłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah :wink:

Znowu z poślizgiem na spocicho zajechałem, a wszystko przez spotkanie z promotorem w szkole... :evil:

Niestety nie miałem na to wpływu...

Że po spocie kubek stał przed moim prawym przednim kołem to widziałem już z daleka (swoją drogą fajny psikus), ale emblematy BMW na dachu to juz profanacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah :wink:

Znowu z poślizgiem na spocicho zajechałem, a wszystko przez spotkanie z promotorem w szkole... :evil:

Niestety nie miałem na to wpływu...

Że po spocie kubek stał przed moim prawym przednim kołem to widziałem już z daleka (swoją drogą fajny psikus), ale emblematy BMW na dachu to juz profanacja :P

 

Profanacja to było kino w czasie spota!! :roll: :wink:

 

Ciesz się że Ci kół nie odkręcili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem, poszedłem po bilety, zjechałem na dół po lody, wracam pod Mc'Śmiecia... pusto...

Rozjechaliście się już po rezydencjach?

nie, poszliśmy na zewnętrze.

Odjechaliśmy 22:10

 

O 22:20 pojechaliśmy. Zabuliłem 4 zyla za parking - 10 minut przekroczyliśmy :twisted: . Widział ktoś zjeżdżając tego pomarańczowego Prosiaka 911 GT 3 RS :?: - miodzio, dosłownie i w przenośni :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Na +1 chyba stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem, poszedłem po bilety, zjechałem na dół po lody, wracam pod Mc'Śmiecia... pusto...

Rozjechaliście się już po rezydencjach?

nie, poszliśmy na zewnętrze.

Odjechaliśmy 22:10

 

O 22:20 pojechaliśmy. Zabuliłem 4 zyla za parking - 10 minut przekroczyliśmy :twisted: . Widział ktoś zjeżdżając tego pomarańczowego Prosiaka 911 GT 3 RS :?: - miodzio, dosłownie i w przenośni :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Na +1 chyba stał.

 

Ja widziałam!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem, poszedłem po bilety, zjechałem na dół po lody, wracam pod Mc'Śmiecia... pusto...

Rozjechaliście się już po rezydencjach?

nie, poszliśmy na zewnętrze.

Odjechaliśmy 22:10

 

O 22:20 pojechaliśmy. Zabuliłem 4 zyla za parking - 10 minut przekroczyliśmy :twisted: . Widział ktoś zjeżdżając tego pomarańczowego Prosiaka 911 GT 3 RS :?: - miodzio, dosłownie i w przenośni :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Na +1 chyba stał.

 

Ja widziałam!!! :P

 

Bo Ci pokazałem :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ''była'' fura Kuby W.

 

Bardzo możliwe. DerrickB było mu wysiąść i karnego przykleić :mrgreen: . Za wybitnie wiadomo jakie parkowanie - schowany za jakąś inną landarą był :mrgreen: . Może do nas na spota jechał i zabłądził :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wybitnie wiadomo jakie parkowanie - schowany za jakąś inną landarą był . Może do nas na spota jechał i zabłądził

 

 

Kuba Powiatowy już kiedyś trafił na spota w GalMoku - przyjechał z jakąś panną zastępczym Cayennem i nie umiał zaparkować tego auta.

Na 3 razy próbował, aż zostawił na 1,5 miejsca.

 

Jak wysiadał zapytałem go czy pomóc zaparkować :roll: :?:

 

Powiedział, że dziękuje...

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...