Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Twomany
Blue , co mam wziąć ze soba , oprócz psów oczywiście ?

 

Mnie możesz zabrać :mrgreen:

 

Ale zaraz... Przecież ja miałam Cię w końcu upić w sobotę koleżanko... :neutral:

 

Ale co się odwlecze to i tak nie ucieknie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja nie wiem z kim mam przyjemność ale miło mi , ze bede miała towarzystwo :) . po drugie ciezko upić kogoś kto nie pije, po trzecie z Konstancina pieszo iść nie będę , po czwarte w niedziele muszę byc w pracy, po piate ognisko ogniskiem ale twarz trzeba zachować i ewentualnie pomóc tym, którzy piją dotrzeć do domu oczywiście jezeli bedzie to po mojej drodze :).

 

Rozumiem, ze impreza składkowa wiec proszę Blue o info co mam wziąć ze soba.

 

Czy tam są jakies wielkie utrudnienia w dojeżdzie bo cieżko jest wypchnąć 2 tony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym makiem bo ja też nie pamiętam jak tam dojechać :oops:

 

Co zabrać? Bo ja wiem, jakieś żarcie jak każdy weźmie to chyba będzie dobrze. Do tego jakieś picie, chleb... Dodatkowo podpałka, benzyna. Ostatnio zatrzymaliśmy się w Konstancinie i tam zrobiliśmy zakupy - może w ten sposób najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpałka , benzyna i trzeba pomyśleć o drewnie bo ostatnio nic już nie zostało do spalenia...po drodze jest Orlen i na nim kupowaliśmy drewno na ognisko

a o droge się nie martw... są tacy co wiedzą i pamiętają jak się tam jedzie...

Jeśli ktoś by był tak miły i zabrał mnie ze sobą to... będę bardzo wdzięczny (znam droge :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie to jak będziecie wjeżdzać w jednospasmową na Konstancin to taka prosba jak by ktoś zadzwonił i dał znać to ja dojade na ten Orlen w Konstancinie ok ? :) numer dam na PW bo się nie opedze od małolatek jak go tutaj zapodam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie to jak będziecie wjeżdzać w jednospasmową na Konstancin to taka prosba jak by ktoś zadzwonił i dał znać to ja dojade na ten Orlen w Konstancinie ok ? :) numer dam na PW bo się nie opedze od małolatek jak go tutaj zapodam :D

 

co prawda nie jestem juz malolatka (a szkoda :roll: ) ale numer mam i kolne do Ciebie jak zjedziemy na jednopasmowke ;)

 

proponuje 16ta w sobote na maku - zanim wszyscy dojada to chwila minie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie uda to moze i ja odwiedze stara ekipe ale nic pewnego :) plus ze o 18 a 19 mam byc w piasecznie a co dalej to okaze sie:) moze uda mi sie :lol:

 

elo... Grzes no ja nie widze inaczej :mrgreen:

skoro się wydało że czasem coś czytasz to teraz już musisz być :twisted: a jak nie to ci spuszczę powietrze z beemki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...