Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla wszystkich obecnych ;) Było wesoło, ale najbardziej na koniec ;) Czyli Dziurex się zsuwa :mrgreen: Albo za mały fi...staszek :roll: :twisted:

 

następną razą recepturkę załatw ;)

 

 

ps

pozdrowienia dla spotowiczów :)

 

Nala, zacna kupeta 8)

 

Będzie!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TVN w faktach jakiś subarak latał po jeziorze na mazurach, coś mi tak śmignęło, ale moge się mydlić ;D

Dzięki za spociaka

 

Było - poczytaj wątek Olsztyński - to ich ganiają miejscowi gliniarze

 

Jedziemy nad Zegrze?

 

Chyba że ktoś zna inne zamarźnięte jezioro w okolicy W-wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli WRX nie wypali to po prostu będzie Legacy IV (jechałem 2.0 MY08 i był akurat przyzwoity, w stosunku do oczekiwań lepiej niż WRX, może dlatego że Legacy mogłem też prowadzić)

JJacek jakos nie do konca chyba rozumiem, ale czytam ze Legacy 2,0 robi na tobie wieksze wrazenie niz 2,0 w WRX gdzie jest doladowanie :?

skoro chcesz zeby ktos cie przewiozl to przez oczekiwania rozumiem jednak osiagi/wrazenia podczas jazdy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam na TVP w wiadomościach jak się chłopaki bawili :)

Btw. Czy pokazanie całej tablicy rejestracyjnej jest ok? Tak się przez chwilę zastanawiałam czy kierowca wyraził zgodę czy nie :)

Na TVP jakiś pan powiedział jeszcze, że dopóki nie będzie miejsc do doskonalenia swoich umiejętności dopóty ludzie będą jeździć pod marketami i po jeziorach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki nie będzie miejsc do doskonalenia swoich umiejętności dopóty ludzie będą jeździć pod marketami i po jeziorach

 

Jest dużo takich miejsc i możliwości ale pod market wyskoczyć jest prościej, szybciej, taniej, a i smaczku dodaje nutka nielegalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo takich miejsc i możliwości

 

 

Gwarantuję ci że wrażenia z jazdy po gładkim zamarźniętym jeziorze są dużo fajniejsze niż nawet po Ułężu.

 

No dobra, pokryty lodem Modlin też był zajefajny bo wypadając 160kmh na pas startowy bokiem miałem mnóstwo miejsca - a to oferuje właśnie jezioro :roll:

 

-- 10 lut 2012, o 10:09 --

 

Są chętni sprawdzić w sobotę co się dzieje nad Zegrzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...