Skocz do zawartości

Legacy 2.0 pb/lpg


momik

Rekomendowane odpowiedzi

...

 

leon :shock: to Ty?????????? ja nie moge geba z awatara znajoma! normalnie jelsi Ty jestes ten leon co ja mysle że ty jesteś to patrz pan jaki świat mały, strach normalnie lodowke otworzyć :mrgreen:

 

wracajac do tematu 220kkm to ty zrobiłes czy auto twoje ma taki przebieg na muchozolu?

 

Ręcę na maskę ! :mrgreen: Mordo Ty moja.

 

Będziesz w Tleniu ? Pogadalibym, karnąłbyś się Kąąbi (sorki że to wykorzystuję - świnia jestem :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Ręcę na maskę ! :mrgreen: Mordo Ty moja.

 

Będziesz w Tleniu ? Pogadalibym, karnąłbyś się Kąąbi (sorki że to wykorzystuję - świnia jestem :wink: ).

no tak kąąbi hehehe! spoko możesz jak najbardziej uzywać tej legendarnej nazwy ha! świnia no cóż ja z takimi typami własnie najbardzie lubie sie zadawać, niektórzy to nawet mają świnie na lusterkach :P

 

Niestety kąąbi już jakiś czas temu sprzedane i zapowiadało sie dobrze kupił młody chłopak podobało mu sie z zapałem ale niestety skończyło auto na ulicy i tak stoi juz chyba z rok, az żal. Namiary na typa gdzies zgubiłem chłopaki zostawiali kartki zeby odkupić ale nie dał znaku moze sie wyprowadził albo co :( przykre niestety.

 

Teraz wożę dupsko mazdą 626 DiTD tez kąąbi :roll: ale że podwórko po zimie mam zawsze offroadowe a kostka brukowa jest droga i do tego dochodza drogi osiemnastej kategorii odśnieżania to taniej wyjdzie poszukac jakiegoś subaru kąąbi no i tak kurde szukam i szukam. Niestety w Tleniu nie dojade bo ciągle mam za mało czasu na wszytko ech długa to opowieść i przy jakim grilu by trzeba to rozpracować.

BTW z tego co chlopaki mówili ze Szmaty (na marginesie skończyła sie ta piekna akcja, jagiellońska stracona, tor doświadczalny sprzedany :( ) to podobno jest u mnie w ten długi Łikend własnie jakiś garden party. Niby jeszcze nic oficjalnie nie wiem na ten temat, dla mnie nie ma problemu pewnie jak przyjada to mi powiedzą ze przyjada buehehehe! Tylko zeby trafili na mnie bo w sobote mam zamiar jechać jednego Legacy ogladac i kto wie jak sie to skończy. Jakby co to moze jakis czeczun z torunia bedzie jechał jakby co to sie podłączaj i przybywaj, obejrze sobie Legacy, zresztą żeby nie było OT to chłopaki tutejsi (znaczy z forum subaru tego:) ) niech tez uderzają niech sąsiedzi zobacza że do mnie goscie zagranicznymi drogimi samochodami przyjeżdzają bueheheheh :mrgreen:

miło spotkać Leon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...