Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem 02 kwietnia (sobota)


dario007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również dziękuję.

Początkowo było ciasno, ale ustawienie dwóch kolejek rozwiązało problem. Następnym razem przy tej ilości aut może od razu ustawiajmy się w dwie kolejki: "z" i "bez".

Bardzo fajna i nieco inna, niż zeszłoroczne, trasa! :-)

Jak dla mnie troszkę niebezpieczne było to miejsce przy skręcie w lewo-w lewo z najszybszej prostej na plac z domkami...

Tak troszkę mogło pójść na "czołówkę" z tymi z "prawej" uliczki na placu po szerokim nawrocie... Trasa dla odpowiedzialnych kierowców czujących swoje auto.

Jeśli liczy się czas mierzony samodzielnie (RaceChrono), to ugrałem 2:57 na płynących 3-mm zimówkach Yoko W Drive :twisted::twisted::twisted:

Ps. Przemek mam nadzieje, ze wrzucisz fotki. Widziałem, że Twój fotoradar ich zrobił trochę wszystkim przekraczającym prędkość
Walczę z nimi po nocach - wyszło pod 700 - strzelałem seriami... Za klika dni powinno się zebrać kilka nadających się do publikacji, mam nadzieję... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj fotki Przemku dawaj!

 

Ja swoim Wagonem zrobiłem tylko dwa przejazdy i czas 2:54, narzekałem na przednie amortyzatory a okazało sie po powrocie, że sabotaż był od strony prawego łącznika stabilizatora, który powiedział ciao, ciao i se pękł.

 

Wroobel jest tylko jeden!

Zawsze ustawi próbę z głową i doświadczeniem a osoby na prawym mają w tym pomagać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja swoim Wagonem zrobiłem tylko dwa przejazdy i czas 2:54
Ładny czas!
narzekałem na przednie amortyzatory a okazało sie po powrocie, że sabotaż był od strony prawego łącznika stabilizatora, który powiedział ciao, ciao i se pękł.
Ups! To słabo... Mam nadzieję, że łatwo i tanio da się to ogarnąć :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkody żadnej nie było tylko łączniki do wymiany na stalowe bo seryjne były plastikowe a staby mam 22mm i początkowo je zostawiłem na seryjnych łącznikach z przodu a na tył dałem Whiteline w komplecie bo jeden miał luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, prosimy zdjęcia :D
Aż się wylogowałem, żeby sprawdzić, czy to tylko do mnie było :-)

Pracuję nad nimi wieczorami... No może coś się nada do pokazania ludziom... Jedną marchewę sfotografowałem :-) W czarnym X.

Może dziś w nocy już coś wrzucę na Picasę... Dam tu znać.

Jakby powiedział Bilbo: Czas, czas, czas!!! ;-)

 

-- 6 kwi 2011, o 22:09 --

 

Żeby coś już było - pierwsza seria wrzucona

Galeria cz.I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pod wieczór popchnę to dalej, mam nadzieję :-)

Najchętniej wyszedłbym wcześniej z roboty, hihi, żeby się z nimi pobawić, ale raczej się nie uda... :-(

Rano troszkę podłubałem przy następnych na lapku przy śniadaniu, ale to już perwersja... ;-)

Stefan jest, Grizus jest, Niedźwiedź - nie pamiętam - chyba też :-) Są eMki, jest czerwony Lancer, jest biały Lancer VI Michała, jest czarny Lotus,...

Więcej grzechów na ten moment nie pamiętam, ale jeszcze mam daleko do końca...

Te wystawione na Sieć są z pierwszych 150 strzałów, a mam na ten moment ok. 550 fotek do przejrzenia i wybrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Tak Was nie urządzę...

Na pewno dam tu znać, co i jak. Wyjdę wcześniej z roboty ;-) i może dziś do północy wszystko wrzucę...

Jak ktoś będzie chciał więcej zdjęć swojego auta, bo tu wrzucę tylko wybór najostrzejszych, proszę o PW z marką, modelem, kolorem i numerem rej. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :) mam nadzieję, że następnym razem będę już nie lancerem Stefana, ale moim Bugiem. Skołowałem już nienadające się na drogę Continentale więc nie będę musiał ryzykować na 18" ;) co by Bryku sobie ze mnie przed Wielkanocą "pisanek" nie robił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo.. i Intergra na fotkach sie pojawiła :) Dzieki
Chcesz więcej na priva? :-)
Odemnie onboard jeśli kogoś by interesował:

Wow! 8200 obr./min. na szafie? Fajna szlifierka! Ile tam jest koników? Wow! Widziałem 9000 obr./min. !!!!! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furious, Piotrek nie strzela już po łapkach za dojenie? :)

Nie jechałem z Piotrkiem ostatnio. A swoj błąd z kręceniem kierą zauważyłem na filmie, po pół roku przerwy sie człowiek oduczył chyba :) Ale po to mi właśnie filmy aby wychwytywać własne błędy.

 

 

Oo.. i Intergra na fotkach sie pojawiła :) Dzieki
Chcesz więcej na priva? :-)
Odemnie onboard jeśli kogoś by interesował:

Wow! 8200 obr./min. na szafie? Fajna szlifierka! Ile tam jest koników? Wow! Widziałem 9000 obr./min. !!!!! :-)

 

Bardzo chętnie poprosze o więcej zdjeć na PW :D Dzięki z góry!

Integra kręci sie do 8700rpm, ale żadko do tylu ją dokręcam. Moc w granicy 260KM, 240Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem fotki. Ta sama galeria - po prostu jest ich więcej. To już wszystko.

Galeria cała

Reszta powoli na priva na życzenie :-) Monitoruję skrzynkę odbiorczą.

Sorki - jeszcze dorzucam 20 szt. W sumie powinno być ok. 130 fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoj błąd z kręceniem kierą zauważyłem na filmie, po pół roku przerwy sie człowiek oduczył chyba Ale po to mi właśnie filmy aby wychwytywać własne błędy.

Dokładnie, też tak miałem i czasami dalej mam. Ale jak Wroobel dobrze opierdzieli to sie odechciewa dojenia i podawania kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...