Skocz do zawartości

Wyścigi Subaru...


Moniqa

Czy chciałbyś(ałabyś), by koncern Fuji Heavy Industries Ltd. właściciel marki Subaru wyprodukował roadstera na bazie modelu Impreza?  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O tym nie słyszałem, natomiast to, że w Hiszpanii, w rajdach będących drugą ligą (odpowiednik polskiego Pucharu PZMot) jest Puchar Imprezy, i to, że importer dokłada konkretną kasę każdemu zawodnikowi... To mnie wyłącznie nastawia proemigracyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, tam sa inne realia. Jak stac tam importera na dokladanie kasy to nalezy sie cieszyc. Tu niestety jest inaczej, wszyscy cierpia na brak konkretnego budzetu, z tego co mi wiadomo. I domyslam sie, ze tam sie sprzedaje zdeka wiecej Subarakow, niz w Polsce. :roll: :(

 

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, u nas był Puchar Fiata Seicento, Puchar Daewoo Lanos (bodaj najciekawszy, ponieważ Daewoo nie nadają się do niczego, a tym bardziej na rajdy :wink:), teraz emocjonujemy się Pucharem Peugeota... Czekamy więc na Puchar Subaru Imprezy :!: Piszę się na gorący fotel :D Szukam fizycznego i samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Widzę, że są jekieś przecieki informacji :wink:

Istotnie coś jest w tej pustyni, aczkolwiek szczegóły nie są jeszcze ustalone. Problem polega na tym, aby znaleźć mozliwość takiej trasy, która po przejechaniu przez 2-3 zawodników nie będzie się nadawała już tylko dla buldożerów. Stąd bardziej prawdopodobne dla Foresterów i Outbacków.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak w potrzebie i to wielkiej! Wczoraj doznałam mobilizacji! Mój "biały pociskna" mało ducha nie wyzionął na bance Krak-Kat i postanowiłam intensywnie tuczyć swą świnkę w celu zakupienia jakiejś gwiazdy na błękitnym tle.

 

p.s. inne potrzeby tez są!Waldku...czytasz w moich myślach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...