Skocz do zawartości

Otwarcie (zamknięcie) sezonu na lotnisku w Krzywej!


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko odbędzie się 27 marca od godziny 13.

 

Lotnisko mieści się między Legnicą a Zgorzelcem (zjazd na strefę koło KFC.

 

Z tego co zauważyłem to sporo różnych marek ma się tam pojawić (choćby taka Alfa Romeo ;) )

 

I tak sobie pomyślałem, że miło by było gdyby tak pojawiło się kilka Subarków ładnie poustawianych w rzędzie ;). Przy okazji jak to niektórzy mają otwarcie sezony, to w naszym wypadku było by to zamknięcie sezony (szczególnie dla wolnych ssaków ;] )

 

Co Wy na to? Jak coś to zgłaszajcie chęć na priva lub w temacie, a ja na priv podeśle numer do siebie żeby można było się skontaktować ze sobą lub gdyby był problem z dojazdem ;)

 

poster2lp.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Krzychem pewnie podjedziemy(o ile będzie miał kto za niego iść do roboty :/) niestety póki co to na jedno autko :(... hmm... widzę reszta milczy a szkoda mogło by być ciekawie :)

 

-- Pt mar 25, 2011 10:24 pm --

 

niestety, odpadam. Krzychu ma robotę, a Ja nie mam innej możliwości dojazdu Subaru.Może namówię Tate ;) to się zjawimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by miło ;)

 

W razie czego wysyłam numer na PW ;)

 

-- 26 mar 2011, o 08:42 --

 

Z tego co ogólnie widzę to zlot będzie z całego dolnego śląska. Kluby wszelakich marek się zmawiają grupami by wpaść a tu co? Nic praktycznie..

 

Za zjawienie się rozdaje pomuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zjawienie się rozdaje pomuka ;)

hahaha :lol: konkretny argument :mrgreen:

Ja ciągle namawiam ojca, ale kiepsko to widze :( brak czasu ...

A pierwsze dwie osoby dostaną piwko ;)

Hmm...nawet jak przyjade pociągiem w polarze subaru? (co by nie było :lol: )

Niestety,ale Taty nie przekonałam :( brak czasu...A kurcze szkoda bo na prawdę chciałam jechac :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zjawienie się rozdaje pomuka ;)

hahaha :lol: konkretny argument :mrgreen:

Ja ciągle namawiam ojca, ale kiepsko to widze :( brak czasu ...

A pierwsze dwie osoby dostaną piwko ;)

Hmm...nawet jak przyjade pociągiem w polarze subaru? (co by nie było :lol: )

Niestety,ale Taty nie przekonałam :( brak czasu...A kurcze szkoda bo na prawdę chciałam jechac :!: :twisted:

W sumie to czemu nie ;)

 

Ale kombinuj może kumpel jakiś by się wybrał ;)

 

-- 27 mar 2011, o 10:08 --

 

No i kurcze chyba sem to piwo będę musiał wypić wieczorkiem przy forum ;)

 

A szkoda :twisted:

 

-- 27 mar 2011, o 19:18 --

 

Nie powiem ale impreza była na prawdę spora! ;]

Urosła momentalnie do skali krajowej !

 

Subarków naliczyłem się 6 więc tak źle nie było ;)

 

1301248038_7uapwbu.jpg

 

1301248231_28py0x6.jpg

 

Fajnie gdyby się właściciele odezwali na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby się właściciele odezwali na forum

Jednie autko jest RafalP viewtopic.php?f=19&t=139437&view=unread#unread natomiast reszta ekipy z WD..............,co do ujawnienia na forum to była sytuacja kiedy sprzedawali sti ra my99 za psie pieniądze a któryś z naszych forumowych kolegów stwierdził,że są be bo za 19 tysi chciał kupić pięknego dopieszczonego cukiereczka sti gdzie wartość rynkowa tego modelu jest ok 6-7 tys funtów.Po tym incydencie nie zabierają głosu w żadnej dyskusji bo są tymi bajkowymi niedobrymi handlarzami jakże nielubianymi przez regulamin forum :P btw teraz można sobie kupić owe sti za 69 tys PLN http://www.gielda.wurc.pl/index/index/a ... -gc8-1999/

siewcu, tylko nie wiem czy sprzeda bo też ma zdjęcie w ogłoszeniu w sytuacji wskazującej na upalanie :mrgreen:

Co do imprezy na lotnisku to pierwszy raz byłem na takim zlocie gdzie nikt nad niczym nie panował.W trzech miejscach odbywał sie wyscig na ćwierć mili tor wyznaczali ludzie :shock: na końcu leżały dwie opony które były metą a 100 metrów dalej na lini tego psełdo toru ktoś sobie kręcił bąki albo latał na jednym laczku na motorze kupa napaleńców śmigających po parkingach między licznie zgromadzoną publiką,nawet nie można było za towarami się porozglądać bo garaż z tyłka murowany.Chyba się starzeje i zrzędzę ale to był cud,że nikomu tam się nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw teraz można sobie kupić owe sti za 69 tys PLN http://www.gielda.wurc.pl/index/index/a ... -gc8-1999/

 

czy sprzedawali dokładnie to samo zaklatkowane STI, czy cywila?

z tego co wiem to przełożona była ,nie miała foteli bo kupiłem je do swojego rx-a,a do sklatkowania poszła gdzieś na ślask i tam była uzbrajana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to przełożona była ,nie miała foteli bo kupiłem je do swojego rx-a,a do sklatkowania poszła gdzieś na ślask i tam była uzbrajana

 

czyli sprzedawali STI do sklatkowania, bez homologacji, bez foteli, bez klatki...więc chyba jednak nie to samo STi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...