Skocz do zawartości

Zakup i Wymiana tylnego tłumika - Warszawa - kogo polecacie


SLEPSON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie.

1. wątek o "bulgotaniu" mam przerobiony na wylot, ale aż tak nie zamierzam kombinować z przeróbkami.

2. Temat zakładam, bo ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nagle nie ma takiego punktu zajmującego się kompleksowo wydechami, gdzie mógłbym zamówić lub kupić jakąś fajnie grającą puszkę i ją zamontować w moim Legasiu. Gdzie nie napiszę czy nie zadzwonię (na razie oprócz el-tec) to same trudności: "mamy fajne puszki, ale akurat nie montujemy", albo " oczywiście że montujemy,a jak Pan sobie sam znajdzie tłumik..." albo " no wie Pan, my zakładamy tylko tłumiki dedykowane do danego modelu, z homologacją, każdy inny tłumik i przeróbka sprawią że pana auto nie przejdzie przeglądu technicznego, a każdy patrol jest pana i będzie pan płacić słone kary za modyfikacje auta"..,,.. albo... "wie pan, już nie bawimy się takie rzeczy, teraz weszły jakieś srogie przepisy unijne i nie będziemy brać odpowiedzialności za psucie Panu auta..." no żesz k.............

 

Które firmy w Warszawie i okolicach moglibyście polecić na zasadzie: jadę, mówię jakiego typu (brzmienia) puszka mnie interesuje, jak głośna, jak basowa itd. i mi coś polecają, albo robią na zamówienie i w końcu to montują uwzględniając wszelkie potrzebne przeróbki kosmetyczne jak dopasowanie rur, rozwiązanie problemów z zaczepami itd...

Mowa tu o końcówie wydechu (backbox) która doda trochę głębi i potęgi (poprzez bass) mojemu wyjątkowo cichemu Legacy.

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLEPSON,

Tlumiki Michalski, Krasinskiego 43a, 22 663 30 56, Zoliborz

 

www.mufflerservice.pl , Zielona 35, 22 642 19 16, Sadyba

 

W obu bylem, madrzy ludzie tam pracuja, maja rowniez wydechy gotowe, na Zielonej nie chcieli mi tylko zamontowac kolektora od 2.2 bo powiedzieli, ze boja sie urwania szpilek, u Michalskiego - no problem.

Wlasnie, pamietaj zeby wydobyc pomruk przydaloby Ci sie, zamontowanie takowego kolektora (od dziadka 2.2)+przelotowego backboxa, bedzie cicho, ale ladnie mruczalo.

 

Ja mam juz pelen przelot z tym kolektorem, zamontowany taki wydech koncowy, z homologacja:

http://moto.allegro.pl/tlumik-sportowy- ... 05788.html

szybka transkacja, a ten produkt za taka kase sprawia wrazenie naprawde solidnego

 

pzdr!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gendziu za konkrety.

Jutro tam zakręcę do jednego i drugiego i się umówię na rekonesans.

 

Odechciało mi się zabawy w kolektor od starego Legacy, bo za dużo z tym papraniny. Okazuje się, że nie pasuje do mojego silnika bez jakichś spawalniczych przeróbek, a co gorsza mam aż 2 katalizatory. Katów nie zamierzam ruszać, bo nie wykluczam wypadów za zachodnią granicę, a tam nie ma przelewek z kontrolami drogowymi pod kątem emisji spalin...

 

Pozdrowienia!

 

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...