Jump to content

Zakup i Wymiana tylnego tłumika - Warszawa - kogo polecacie

SLEPSON

Recommended Posts

Witam,

jak w temacie.

1. wątek o "bulgotaniu" mam przerobiony na wylot, ale aż tak nie zamierzam kombinować z przeróbkami.

2. Temat zakładam, bo ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nagle nie ma takiego punktu zajmującego się kompleksowo wydechami, gdzie mógłbym zamówić lub kupić jakąś fajnie grającą puszkę i ją zamontować w moim Legasiu. Gdzie nie napiszę czy nie zadzwonię (na razie oprócz el-tec) to same trudności: "mamy fajne puszki, ale akurat nie montujemy", albo " oczywiście że montujemy,a jak Pan sobie sam znajdzie tłumik..." albo " no wie Pan, my zakładamy tylko tłumiki dedykowane do danego modelu, z homologacją, każdy inny tłumik i przeróbka sprawią że pana auto nie przejdzie przeglądu technicznego, a każdy patrol jest pana i będzie pan płacić słone kary za modyfikacje auta"..,,.. albo... "wie pan, już nie bawimy się takie rzeczy, teraz weszły jakieś srogie przepisy unijne i nie będziemy brać odpowiedzialności za psucie Panu auta..." no żesz k.............

Które firmy w Warszawie i okolicach moglibyście polecić na zasadzie: jadę, mówię jakiego typu (brzmienia) puszka mnie interesuje, jak głośna, jak basowa itd. i mi coś polecają, albo robią na zamówienie i w końcu to montują uwzględniając wszelkie potrzebne przeróbki kosmetyczne jak dopasowanie rur, rozwiązanie problemów z zaczepami itd...

Mowa tu o końcówie wydechu (backbox) która doda trochę głębi i potęgi (poprzez bass) mojemu wyjątkowo cichemu Legacy.

mojasubaraforum.gif

SLEPSON,

Tlumiki Michalski, Krasinskiego 43a, 22 663 30 56, Zoliborz

www.mufflerservice.pl , Zielona 35, 22 642 19 16, Sadyba

W obu bylem, madrzy ludzie tam pracuja, maja rowniez wydechy gotowe, na Zielonej nie chcieli mi tylko zamontowac kolektora od 2.2 bo powiedzieli, ze boja sie urwania szpilek, u Michalskiego - no problem.

Wlasnie, pamietaj zeby wydobyc pomruk przydaloby Ci sie, zamontowanie takowego kolektora (od dziadka 2.2)+przelotowego backboxa, bedzie cicho, ale ladnie mruczalo.

Ja mam juz pelen przelot z tym kolektorem, zamontowany taki wydech koncowy, z homologacja:

http://moto.allegro.pl/tlumik-sportowy- ... 05788.html

szybka transkacja, a ten produkt za taka kase sprawia wrazenie naprawde solidnego

pzdr!

• Upvote 1

Dzięki Gendziu za konkrety.

Jutro tam zakręcę do jednego i drugiego i się umówię na rekonesans.

Odechciało mi się zabawy w kolektor od starego Legacy, bo za dużo z tym papraniny. Okazuje się, że nie pasuje do mojego silnika bez jakichś spawalniczych przeróbek, a co gorsza mam aż 2 katalizatory. Katów nie zamierzam ruszać, bo nie wykluczam wypadów za zachodnią granicę, a tam nie ma przelewek z kontrolami drogowymi pod kątem emisji spalin...

Pozdrowienia!

mojasubaraforum.gif