Skocz do zawartości

poduszka kierownicy uk do usa pasuje???


mareksubaru

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko czy posuszka kierownicy do imprezy od anglika 2006 2,0 wolny ssak pasuje do wersji usa 2006 2,5 wolny ssak???

i jeszcze pompa abs czy jest taka sama ?? zamierzam sie do kupna i nie wiem czy te czesci sa takie same :roll:

 

-- So lut 26, 2011 3:14 pm --

 

mam w dobrej cenie cala kierownice z uk podejdzie do usa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki - mechanizm pasazera w anglikach moga miec inne mocowanie na jednej srubie - pomijam zaslepke, ktora nie pasuje.

 

 

siekla.... :?: :) poduszka KIEROWCY, DO KIEROWNICY, a nie PASAŻERA....

 

 

poduszka powinna pasować, pod warunkiem, że sprzedający ma ten sam rodzaj kierownicy, i nie chodzi tu tylko o ilość szprych :) , forumowicz lewen sprzedaje w dziale ,,sprzedam części" kierownicę, tam jest dość dokładnie opisane o co biega, gdzie leżą różnice w budowie, w skrócie albo poduszka ma 20cm szerokości, albo 23, ale jest jeszcze wersja ze sterowaniem radia w kierownicy, dlatego jakbyś raczył więcej i dokładniej opisać, co za fajerka siedzi w Twoim aucie i jaką masz do kupienia, może zamieścił jakieś fotki, byłoby znacznie pewniej i łatwiej, a samo 06 i 06 to zdecydowanie za mało, bo np. wrx 06 ma inna poduchę niż sti 06

 

-- 28 lut 2011, o 11:31 --

 

witam mam pytanko czy posuszka kierownicy do imprezy od anglika 2006 2,0 wolny ssak pasuje do wersji usa 2006 2,5 wolny ssak???

i jeszcze pompa abs czy jest taka sama ?? zamierzam sie do kupna i nie wiem czy te czesci sa takie same :roll:

 

-- So lut 26, 2011 3:14 pm --

 

mam w dobrej cenie cala kierownice z uk podejdzie do usa????

 

 

tu masz linka:

 

viewtopic.php?f=16&t=141412&view=unread#unread

 

-- 28 lut 2011, o 11:32 --

 

a pomp abs-u do Subaru jest jak psów, musi mieć dokładnie takie samo oznaczenie, inaczej marne szanse, żeby zagrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki - mechanizm pasazera w anglikach moga miec inne mocowanie na jednej srubie - pomijam zaslepke, ktora nie pasuje.

 

 

siekla.... :?: :) poduszka KIEROWCY, DO KIEROWNICY, a nie PASAŻERA....

 

a widzisz - wczorjaszy jakis zatem mocno jestem, czytam jedno mysle drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki - mechanizm pasazera w anglikach moga miec inne mocowanie na jednej srubie - pomijam zaslepke, ktora nie pasuje.

 

 

siekla.... :?: :) poduszka KIEROWCY, DO KIEROWNICY, a nie PASAŻERA....

 

a widzisz - wczorjaszy jakis zatem mocno jestem, czytam jedno mysle drugie.

 

 

ale dobra uwaga nt.tej zaślepki, bo często zdarza się, że ludzie sprzedają angielskie poduszki pasażera twierdząc, że samą zaślepkę można sobie za grosze dokupić....nasz znajomy tak się nadział, nie konsultując z nikim zakupił za 1500pln poduchę pasażera do forestera xt...zaślepki występują tylko z poduszką, nie ma ich dostępnych oddzielnie, a te tanie podrabiane zaślepki z aledrogo fajnie wyglądają, ale wykluczają zamontowanie airbaga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...