Skocz do zawartości

Problem z elektryką


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzisiejszej ostrej jazdy nagle wygasła mi cała deska rozdzielcza, wszysstkie zegary opadły, nie działają kierunki, elektryczne szyby. Działeją światła, lusterka, światło wewnętrzne. Ale co chyba najważniejsze samochód nagle przełączył się chyba na tryb awaryjny- odcina dopływ paliwa przy całkiem niewielkich obrotach. Przez jakiś czas jeszcze go "piłowałem"- musiałem ukończyć oes. Później przejechałem, już spokojnie jakieś pięć kilometrów ze wspomnianymi objawami. Postawiłem auto na około 2 godziny, po czym prądu tam, gdzie nie było, tam nie ma dalej, ale zaczął wreszcie przyspieszać, już nie odcina. Macie jakieś sugestie, co to może być? Jutro udam się do servisu, ale czuje, że jak komputer nic nie pokaże to mądre głowy nic nie wymyślą, jak to zwykle bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a migalo ci check engine light, przed tym jak wszystko zgaslo?

 

Raczej nie, ale lampka check engine czasami mi się zapala, już od jakiegoś czasu. Servis nie potrafi zdjagnozować przyczyny.

 

Jakąś minutę przed wystąpieniem awarii lekko uderzyłem przodem w małe dzewo, ale tak raczej "kosmetycznie" za bardzo zacieśniłem nawrót. Może to być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...