Skocz do zawartości

różnice między teardrop STi 2003 i 2005


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

miał super wygląd bloba, a technikę de facto hawka

 

No i dlatego napisałem to co napisałem :mrgreen: bo to taki przejściowy model, który tak naprawdę nie wiadomo czym jest :P

 

Pablito: to rzecz gustu. Ja jako posiadacz MY04 jestem naturalnie jego zwolennikiem :P:mrgreen: ale szczerze mówiąc miałem na oku jedno MY05 przy zakupie i nie przypadło mi do gustu, (środek znacznie bardziej podoba mi się w MY03-MY04).

Jedyna zaleta tego modelu wg mnie to rozstaw 5x114,3 - więcej ciekawych felg, mocniejsze łożyska i pewnie parę innych części. A te zmiany typu rozstaw kół, szpera i tym podobne wynalazki potrzebne są jak piąte koło u wozu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego napisałem to co napisałem :mrgreen: bo to taki przejściowy model, który tak naprawdę nie wiadomo czym jest :P

 

No właśnie wiadomo - ma super wygląd z nowoczesną techniką. Dla mnie to idealny STI.

MY05 EU - to wg mnie najbardziej dopracowane STi new age - poprawiono wszelkie drobne bolączki (np. piasty), dołożono kilka usprawnień ( DCCD, automatyczna klima itp.), a nie zdążono jeszcze zepsuć silnika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...