Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Carlos, nie wiem co masz na myśli ... co to jest "szacher-macher" ?

 

a nic... nie ma w sumie o czym gadać

 

złapmy się za ręce i zaśpiewajmy, a potem dalej liżmy się po genitaliach udając zadowolonych - super perspektywa :)

 

 

Aguś... jak tam Twój stary dystans do treści i przekazu forumowego, z tego co widzę to "fallus" go strzelił

No widzisz, ja się Ciebie pytam poważnie, a Ty kpisz... jak tu normalnie dyskutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczki osobiste i epitety, nikogo argumenty nie interesują

 

ja się tylko pytam, ile Agi zostało w Adze, po zmianie na "pagonach" - bo szczerze , to w diabli mało... ja Cię nie namawiam do odchodzenia od założeń funkcyjnych, ja Cię tylko namawiam do spojrzenia na ten "bajzel", ciut szerzej aniżeli przez pryzmat monitora.

 

...no ale, może ja się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałam, to się zrobiła awanturka na wycieczki osobiste i epitety, nikogo argumenty nie interesują ... a nawet jak zostały podane to nikt ich nie czyta.

Bo zamiast modzi i admini jedni z drugimi napisać nam jedną wspólną wersję i wytłumaczyć o co chodzi. to piszecie takie zdawkowe gówno i myślicie, że każdy całe forum ma w 1 paluszku. Aga to nie uwaga personalna do ciebie, tak było z wszystkimi modami i adminami dzisiaj, zasłaniacie się brakiem czasu, tym, że coś już zrobiliście, to teraz my(Urabus a propos wyszukiwania przyczyn bana). To nie tak powinno się odbywać, sorry.

 

Lecę B)

piss PiS peace piece :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos, to co się stało nie jest moją winą ... ciekawe czemu nie upubliczniono całej korespondencji, tylko dwie moje wiadomości ... bez mojej wiedzy i zgody, jak już to napisałam.

Owszem, zgłosiłam to w lochach i zaprotestowałam przeciwko takim praktykom. Tyle.

 

Co do "wyroku", wymiaru kary i jej wymierzania ja się nie wypowiadałam. Nie mogę i nie chcę być sędzią we własnej sprawie...

Sposób rozwiązania tej sprawy został również zaproponowany przez kogoś innego.

 

Ja nie mam nic do ukrycia, jak popełniam błędy to się do nich przyznaję i przepraszam ...

 

 

Nie wiem czy ktokolwiek mi uwierzy, ale przykro mi, że tak wyszło...

Decyzja co z tym się będzie działo dalej nie zależy ode mnie, ja się podporządkuję decyzji grona moderatorskiego.

 

 

A poza monitorem? No cóż... to się na Plejadach okaże dla kogo ważniejsze jest życie wirtualne czy realne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób rozwiązania tej sprawy został również zaproponowany przez kogoś innego.

kogoś? Ja pierdzielę, na takim innym ciekawym forum, na którym kiedyś bywałem ZAWSZE jest info na danym poście i po kliknięciu w liczbę ostrzeżeń, który mod/admin zareagował i podana przyczyna, a tu wygląda na to, że wszyscy sobie umywacie ręce :angry:

Nie wiem czy ktokolwiek mi uwierzy, ale przykro mi, że tak wyszło...

Ja Ci wierzę, tylko czemu nie chcesz w swojej sprawie reagować? W sądzie też jak oskarżasz kogoś to wykładasz dowody, dajesz sądowi dowolność interpretacji i siedzisz cichutko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób rozwiązania tej sprawy został również zaproponowany przez kogoś innego.

kogoś? Ja pierdzielę, na takim innym ciekawym forum, na którym kiedyś bywałem ZAWSZE jest info na danym poście i po kliknięciu w liczbę ostrzeżeń, który mod/admin zareagował i podana przyczyna, a tu wygląda na to, że wszyscy sobie umywacie ręce :angry:

Tutaj też tak jest ... wiadomo kto i za co przyznał pasek.

Ja mówię o sposobie jaki został zaproponowany, żeby Rozrabiara bana nie dostała. Jest on zapisany w regulaminie btw. Rozrabiara odmówiła z tego co wiem.

Żeby było jasne, mnie nikt za nic przepraszać nie musi, bo tak mówi regulamin ...

 

Nie wiem czy ktokolwiek mi uwierzy, ale przykro mi, że tak wyszło...

Ja Ci wierzę, tylko czemu nie chcesz w swojej sprawie reagować? W sądzie też jak oskarżasz kogoś to wykładasz dowody, dajesz sądowi dowolność interpretacji i siedzisz cichutko?

Bartek, ale czy my jesteśmy w sądzie? ;)

Nie jestem tu sędzią ani oskarżycielem w każdym razie...

 

Aga... pogadajmy na Plejadach face2face, tak just you and me

OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnych w takiej sytuacji nigdy nie ma. Wszystko samo sie zrobilo a decyzje podejmowali inni. Cos mi taka sytuacja przypomina. Przciez to prawda starasza od węgla. Wszyscy znani nam "wielcy" tak sie wspinali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu nie upubliczniono całej korespondencji, tylko dwie moje wiadomości ... bez mojej wiedzy i zgody, jak już to napisałam.

 

To były tak prywatne wiadomości że czytałem je z zamkniętymi oczami.

 

A poza monitorem? No cóż... to się na Plejadach okaże dla kogo ważniejsze jest życie wirtualne czy realne..

 

Już nie mogę się doczekać.

 

Ja mówię o sposobie jaki został zaproponowany, żeby Rozrabiara bana nie dostała. Jest on zapisany w regulaminie btw. Rozrabiara odmówiła z tego co wiem

 

Raczej edytowanego postu( nie przez siebie) nie można edytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, samo się nie zrobiło
cieszy mnie to ;) jeśli dobrze zrozumiałem.

A propos, koszulki dzisiaj doszły :)

 

Raczej edytowanego postu( nie przez siebie) nie można edytować.

Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie burdelu w tym watku, bo tez go zamkna...

Siedze w Wawie i szukam barów.. Mam ochote sie nawalic...

 

Co do calej zadymy... W glebokim rowie mam czy R tutaj jest czy dostala bana.

Skoro dostala ostrzezenie i nie dotarlo to do niej, to tym samym sama sie o niego prosila i go dostala...

 

Smieszy mnie tylko... Bardzo mnie smieszy ten caly protest"wiernych fanow R" robiacych bezsensowny zamet ... Robicie kwas na tydzien przed Plejadami jak mohery o krzyż...

 

tesknicie? To wypad na - a nie robicie gnoj.

 

Brawa i zimny browar dla ekipy moderatorskiej za zimna krew i opanowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to spotkanie. Tam Aga nie będzie mogła się wybielać i edytować Naszych wypowiedzi.

 

Tutaj udaje świętą, a jest prowokacyjną moderatorką. Bo jak kogoś nie lubi, to cel zniszczyć..

Wiele osób widziało już od miesięcy jej prowokacyjne zachowanie i wkurza to sporą część..

 

Widać to bardzo wyraźnie. I nie proście mnie teraz o przykłady, bo jak ktoś chciał widzieć, to zobaczył. ;)

A moderatornia chyba zakłada klapki na oczy. Widać odpowiada im taki stan rzeczy, albo Aga ma jakieś magiczne zdolności ;) które im pomagają widzieć przez palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne,zamienić kropkę na kropkę :biglol:

Po 48 godzinach już nie można. Rozrabiara edytowała swoje posty po mojej edycji.

Nie TEN post. :)

Pisz prawdę.

Tego posta w którym wrzuciła moje PW i który ja edytowałam Rozrabiara nie edytowała już później z tego co wiem.

 

Cieszy mnie to spotkanie. Tam Aga nie będzie mogła się wybielać i edytować Naszych wypowiedzi.

 

Tutaj udaje świętą, a jest prowokacyjną moderatorką. Bo jak kogoś nie lubi, to cel zniszczyć..

Wiele osób widziało już od miesięcy jej prowokacyjne zachowanie i wkurza to sporą część..

 

Widać to bardzo wyraźnie. I nie proście mnie teraz o przykłady, bo jak ktoś chciał widzieć, to zobaczył. ;)

A moderatornia chyba zakłada klapki na oczy. Widać odpowiada im taki stan rzeczy, albo Aga ma jakieś magiczne zdolności ;) które im pomagają widzieć przez palce.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...