Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

nie bede popychadłem Irlandczyków tylko dlatego, ze jestem Polakiem. :evil:
Wiesz, znam Polkę, którą potrącił jakiś polityk w Szkocji (lokalny znaczy się, nie nasz). Wstrząs mózgu, pęknięta kość biodrowa... ogólnie zdrowo pędził, prawdopodobnie był też pod wpływem %. Im dłużej trwa dochodzenie tym większa jest jej wina a on bardziej niewinny. Prawnik powiedział wprost żeby się poddała bo w końcu będzie mu płacić odszkodowanie i koszty całego dochodzenia. Może to przypadek, że trafiło na Polkę, może to dlatego, że polityk (w końcu u nas Wałęsa też niewinny - a temu, pod którego wjechał grozi hoho albo i jeszcze więcej). Z drugiej strony co ja tam mogę wiedzieć ;p Dobrze mu odpowiedziałeś. Niech się pies nie popisuje 8)
hoop napisał(a):

To emeryt już nie chłop? ;p Ja ostatnio jeżdżę jak emeryt. Postanowiłem oduczyć się ciskania gazzzu jak w poprzednim aucie

 

tacy emeryci wlasnie na mnie donosza.... sam jedzie 60-70 na setce a jak go wyprzedzisz to dzwoni na garde... :evil: :evil: :evil: ojjj chciałbym dopaść konfidenta kiedys...

Bo to k...y są, ci emeryci. Są generalnie rzecz biorąc ćwiczę wolę trzymając się prędkości okołolegalnej :) czyli np. jadę przez jakieś zadupia i co chwilę teren zabudowany a pomiędzy "(80)" i "Oko Tuska". Więc jadę 50-80 cały czas :) Czasem widzę gościa we wstecznym, jak się zbliża, to robię miejsce... Niech sobie jedzie :)

 

jedyne moje szalenstwo ostatnio to wyprzedzanie poboczem... ustawiło sie kilka aut przy srodku i sie mierzyli do wyprzedzania jeden przez drugiego ale zadem sie nie odważył a mogli jechać... i jak odsłonili pobocze to wykorzystałem okazje... założe sie ze z 4 telefony na mnie byly... :evil: :evil: :evil: banda poparańców

To teraz pomyśl - jakby rusek w czarnym BMW u nas tak zrobił? Ok, może 1 telefon, może 0... My mamy ciągle jeszcze we krwi to, że pies to ten gnój, który pałuje ludzi ulotki "S" czy irokeza na głowie. Myślę, że z czasem będziemy bardziej podobni to Irlandczyków czy Niemców :(

 

 

BTW

Właśnie! Aga, gdzie jest fota?

 

-- Wt mar 20, 2012 10:16 pm --

 

hoop, w Gdańsku bywa, że jest tak samo :wink:
I dlatego kupiłaś auto z wyższym zawieszeniem? ;) Czy też zmieniasz na lewy? ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST FOTA!

 

Butów nie kupiłam ... :roll: :P

 

Właśnie! Aga, gdzie jest fota?

 

Jaka fota? :P

 

I dlatego kupiłaś auto z wyższym zawieszeniem? ;) Czy też zmieniasz na lewy? ;p

 

Takie było... i takie się kupiło... ale i tak je lubię... się przydaje na tych pięknych drogach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem widzę gościa we wstecznym, jak się zbliża, to robię miejsce... Niech sobie jedzie

tez tak robie... ale przez wiekszość czasu na drodze staram sie jechać z dopuszczalną predkościa... niektórzy ludzie zjezdzaja... jak juz masz możliwość ich wyprzedzić... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop napisał(a):

Właśnie! Aga, gdzie jest fota?

 

 

Jaka fota? :P

Miałaś pokazać nogi. Wiem, że wieszsz, iż swoje, nie tej modelki nogi miałaś pokazać :) W sumie nadal masz;p
się przydaje na tych pięknych drogach :wink:
Często jeździsz za granicę? ;)
hoop napisał(a):

będę żałować, że to wkleiłem, ale... no ja nie mogę... :lol:

 

 

W końcu to obejrzałam :roll: :mrgreen::lol:

I co? Ładny chłopiec? :lol:

 

saszynski, moja preferuje "na bosaka". W razie wątpliwości przeczytaj po woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś pokazać nogi. Wiem, że wieszsz, iż swoje, nie tej modelki nogi miałaś pokazać :) W sumie nadal masz;p

 

Ach, nogi... zapomniałam :roll: :P

 

Często jeździsz za granicę? ;)

 

W sumie to chyba wcale... :wink:

 

I co? Ładny chłopiec? :lol:

 

Jakoś nie bardzo chyba w moim typie, bo nie pamiętam jak wygląda :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop napisał(a):

saszynski, moja preferuje "na bosaka". W razie wątpliwości przeczytaj po woli

 

a jak to jest "na bosaka"? :shock:

Przewidziałem to pytanie...
Jakoś nie bardzo chyba w moim typie, bo nie pamiętam jak wygląda :roll: :mrgreen:
Hmm... Nie podoba mi się ta odpowiedź :P W sumie mam podobne czoło :P:oops: 8)

 

Smacznego/dobranoc :)

 

---

czytaliście 2 ostatnie strony z opinii o Subaru? Polecam od tego tekstu z parkowaniem pod szkołą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie podoba mi się ta odpowiedź :P W sumie mam podobne czoło :P:oops: 8)

 

No to tym lepiej, że nie pamiętam... nie będę Cię kojarzyć z tym... chłopcem :P 8)

 

 

Dobranoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...