Skocz do zawartości

Pika a nie pikał ( alarm )


LORDSEQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szybkie pytanie z tzw. łatwych, nie dla wszystkich:

 

Jak zmienia się w alarmie sti06us ciche/głośne rozbrajanie/uzbrajanie alarmu :?: :?: ? :mrgreen:

 

Ku mojemu zdziwieniu auto zaczęło pikać , a nie pikało :)

 

Jeśli ktoś może jeszcze wie, jaką kombinację buttonów w aucie trzeba wykonać, aby po przekręceniu zapłonu zamykały się wszystkie drzwi?? ... :mrgreen:

- moze jakiś manual ? :idea::idea:

 

Pozdrówka

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pikał... ale co z tego jak uzbrojonego alarmu nie dało sie rozbroić ? :mrgreen: Samochód wszystko ładnie pięknie sie otwiera zamyka ale jak otworzyło się drzwi to wył alarm ale nie syrenka ta seryjna tylko klakson sie wlaczal i wylaczal. I co jeszcze ciekawsze nie dało sie tego wyłączyć :D po około minucie sam przestawał. :) Wtedy sie znów otwierało drzwi i ponawiał repertuar :) Nie polecam zabawy z tymi alarmami bo to sie może skończyć tak jak w moim przypadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pikał... ale co z tego jak uzbrojonego alarmu nie dało sie rozbroić ? :mrgreen: Samochód wszystko ładnie pięknie sie otwiera zamyka ale jak otworzyło się drzwi to wył alarm ale nie syrenka ta seryjna tylko klakson sie wlaczal i wylaczal. I co jeszcze ciekawsze nie dało sie tego wyłączyć :D po około minucie sam przestawał. :) Wtedy sie znów otwierało drzwi i ponawiał repertuar :) Nie polecam zabawy z tymi alarmami bo to sie może skończyć tak jak w moim przypadku. :)

 

To ja juz burzliwy proces mam za sobą, Po załączeniu alarmu przechodził w tryb panic :!: :mrgreen:

Na szczęście doszedłem z tym do ładu i jest ok. - poza własnie pikaniem :)

 

 

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...