Skocz do zawartości

MINI Spot Piaseczno /ok Warszawy


bakupno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
Dolphin, przy wejdzie do biedronki jest taki fajny znak "strefa ruchu" tzn że niebieskie diabły mogą się legalnie czepiać na wygłupy :)

 

Eee tam, najwyżej powiem, że zabłądziłem. Poza tym niebieskie diabły zaglądają tylko na te większe parkingi :wink:

 

Ja dzisiaj od 12 pod Fasionem tony śniegu przerzuciłem. Rondo też pięknie się robiło - dopóki nie zaczął mnie ganiać pan w traktorku z solą o pługiem... wieczorkiem znowu tam zawitam :)

 

Chyba że pan w traktorku wszystko pozamiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raceready, możemy się w sobotę ustawić polatać wieczorem 8) jak coś to TEL/SMS

 

 

Możemy! Oby tylko śnieg był :(

 

-- Śr lut 15, 2012 6:56 pm --

 

Dolphin, przy wejdzie do biedronki jest taki fajny znak "strefa ruchu" tzn że niebieskie diabły mogą się legalnie czepiać na wygłupy :)

 

Eee tam, najwyżej powiem, że zabłądziłem. Poza tym niebieskie diabły zaglądają tylko na te większe parkingi :wink:

 

Ja dzisiaj od 12 pod Fasionem tony śniegu przerzuciłem. Rondo też pięknie się robiło - dopóki nie zaczął mnie ganiać pan w traktorku z solą o pługiem... wieczorkiem znowu tam zawitam :)

 

Chyba że pan w traktorku wszystko pozamiata...

 

 

Zamiatał zamiatał, byłem ok 17 jeszcze i nie da rady wszystkiego zamieść:) będę tam znowu przed 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! jest miejscówka do latania bokami ! :) święty spokój i cisza :) za chwile wrzucę filmik, który mój kolega nagrał telefonem. Z góry przepraszam za jego zachowanie! I miejcie wyrozumiałość dla mnie ale na chwilę obecną się uczę i to są pierwsze moje próby i błędy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! jest miejscówka do latania bokami ! :) święty spokój i cisza :) za chwile wrzucę filmik, który mój kolega nagrał telefonem. Z góry przepraszam za jego zachowanie! I miejcie wyrozumiałość dla mnie ale na chwilę obecną się uczę i to są pierwsze moje próby i błędy ! :)

Ja chcę tam być!

 

Proszę o namiary, miejsce idealne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie pił browara (coca cola chyba) bo sam był swoim samochodem choć to nie subarak a dełu (tak mówie na bmw) :) Ja bym dziś tam poleciał polatać i bym wam pokazał miejscówkę ! :) co wy na to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamierzam tam po bączyć się, tak więc można pomyśleć nad ustawką jakąś ! :) mój nr telefonu to: 535557057 dzwońcie jeśli nie będę obecny na forum. Zamierzam tam polecieć na około 19.30-20.00. Niestety o 4.30 muszę wstać do pracy więc nie będę mógł latać zbyt długo :/ jeśli ktoś chętny to mogę się ustawić na parkingu Kauflandu na jakąś konkretną godzinę i pokaże miejscówkę bo jest w okolicach tudzież nawet po sąsiedzku Kauflandu :) Z góry przepraszam za składnie zdań ale mnie palec boli u nogi i nie mogę się skupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...