Skocz do zawartości

Gdzie zamieszkać pod Warszawą?


chudy_b

Rekomendowane odpowiedzi

A czy myślałeś o okolicach Piaseczna - bliższych lub nieco dalszych - Iwiczna, Józefosław, Julianów i kierunek Konstancina z jednej strony, z drugiej Bobrowiec, Jazgarzewszczyzna aż po Gołków/Głosków, Prażmów i Prace Duże ...

Sklepów sporo , dojazd do Warszawy albo Puławską albo przez Raszyn (co prawda rano i pod wieczór obie zakorkowane - tyle że w przeciwnych kierunkach , ale to permanentna przypadłość wszystkich wjazdówek do Warszawy więc nic nadzwyczajnego) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja Polecam druga strone Wisly - Wylot na Siedlce A2 - Stara Milosna, Konik, Halinow, Cisie... tylko 24-26 km do Centrum Wawy

 

Taaa - pod warunkiem, że pracuje się chałupniczo :mrgreen:.

 

co prawda rano i pod wieczór obie zakorkowane - tyle że w przeciwnych kierunkach , ale to permanentna przypadłość wszystkich wjazdówek do Warszawy więc nic nadzwyczajnego) ...

 

No właśnie w tym wątku udowodniłem, że nie :twisted:. Piaseczno i jego okolice zabijają światła co 5 metrów na Puławskiej, a ludzie się i tak tam pchają i twierdzą, że do centrum jeżdżą 7 minut :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co prawda rano i pod wieczór obie zakorkowane - tyle że w przeciwnych kierunkach , ale to permanentna przypadłość wszystkich wjazdówek do Warszawy więc nic nadzwyczajnego) ...

 

No właśnie w tym wątku udowodniłem, że nie :twisted:. Piaseczno i jego okolice zabijają światła co 5 metrów na Puławskiej, a ludzie się i tak tam pchają i twierdzą, że do centrum jeżdżą 7 minut :twisted:.

Ale tak naprawdę dramatu wielkiego na tej Puławskiej nie ma - moja połowica wyrusza ze wsi Józefosław codziennie ok 7:00 - 7:10, i na Usrynowie jest ok 7:35- 7:45, więc bez dramatu ...

 

Co prawda do Centrum jeszcze daleko i tak naprawdę to dalej zaczyna się robić wesoło - Puławska do Wałbrzyskiej, dalej do rozwidlenia z Al. Niepodległości, jadąc dalej Puławską można utknąć przed skrzyżowaniem z Rakowiecką (przed Silver Sreen), potem już spokojniej ...

Ale i tak drugie 45 minut trzeba do rozkładu jazdy dopisać ...

Nie wspominam o skręcie w stronę Galerii Motłochu i dalej wiaduktami przez Postępu i Łopuszańską w kierunku Al. Jerozolimskich - tam to już armagedon aż do przebudowy skrzyżowania z Al. jerozolimskimi - zakorkowanego 24h/dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugi koniec w Łodzi. Albo w Płocku

 

W Tarchominie i dwa wezly na przesiadki jeden Wawa Wilenska i Wiatraczna :P

 

-- Cz lut 10, 2011 9:43 pm --

 

Taaa - pod warunkiem, że pracuje się chałupniczo

 

Jak poznasz teren to pelno jest malouczeszczanych objazdow - wiec nie ma tragedi - ja w szczycie jade do centrum okolo 40 minut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dowód na czas dojazdu z łomianek: o 8:55 widziałem się z pewnym forumowiczem w Łomiankach (tu szczegóły: viewtopic.php?p=1236513#p1236513 ), jest 9:26 a ja już w centrum, za biurkiem, komputer włączony, forum odpalone itp. 8).

 

To ostatecznie zamyka dyskusję na temat dojazdu z Łomianek :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dowód na czas dojazdu z łomianek: o 8:55 widziałem się z pewnym forumowiczem w Łomiankach (tu szczegóły: viewtopic.php?p=1236513#p1236513 ), jest 9:26 a ja już w centrum, za biurkiem, komputer włączony, forum odpalone itp. 8).

 

To ostatecznie zamyka dyskusję na temat dojazdu z Łomianek :twisted:.

 

Dziś jest piątek - przed feriami. ruch mniejszy ;)

 

Ja np. z Nowej Iwicznej na Domaniewską/Postępu - ~30min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć ale często jeżdżę rano na uczelnie (UKSW) i jadąc na 8 widzę, że od strony Łomianek tworzy się dość duży korek i zaczyna się zazwyczaj w okolicach Centrum Olimipijskiego. Sam miałem kilka razy okazje jechac ok 9-10 w tym kierunku i zazwyczaj stałem w korku. Czasem szło szybciej, czasem wolniej. Nigdy nie spoglądałem na zegarek i nie mierzyłem czasu straconego w korku ale biorąc pod uwagę to co napisałem Twój czas przejazdu robi wrażenie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Przemeq na pewno wyprzedza wszystkich pasem awaryjnym na Kolejowej (a może to już Pułkowa? chodzi mi o tzw. "górkę kiełbasianą" :twisted: ), potem wlatuje na czerwonych, wciska się na trzeciego, wyprzedza buspasami... :mrgreen::mrgreen:

 

Ale, mówiąc serio - ostatnio faktycznie nie jest źle z dojazdami.

W środę umówiłem się z koleżanką przy metrze Młociny o 9. Wyjechałem z domu o 8.40, więc od razu napisałem jej SMSa, że będę "koło 9.05", chociaż liczyłem się i z tym, że będę bliżej 9.25 :twisted: a tu - niespodzianka. Prawie nie było korków i dojechałem tak wcześnie, że jeszcze musiałem na nią czekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Przemeq na pewno wyprzedza wszystkich pasem awaryjnym na Kolejowej (a może to już Pułkowa? chodzi mi o tzw. "górkę kiełbasianą" :twisted: ), potem wlatuje na czerwonych, wciska się na trzeciego, wyprzedza buspasami... :mrgreen: :mrgreen:

 

No pewnie :mrgreen:.

 

Cała rzecz w tym, że nie popełniam żadnego z tych grzechów. Prawym pasem od skrętu lecę dopiero przed Sanguszki, ale to tylko dlatego, że potem w Sanguszki skręcam, w przeciwieństwie do wielu innych "sprytnych", którzy ciągną tym pasem ile się da, a potem udają głupiego i próbują się wepchnąć, blokując mnie na prawym i ograniczając możliwości pobijania kolejnych rekordów czasu przejazdu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...