Skocz do zawartości

Niedługo czas zakupu opon - jakie na pojeżdżawki?


nita

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno podobny wątek już się pojawiał, ale może warto go odświeżyć. Zimówki już mamy i niedługo będzie czas myśleć o oponkach na lato. W zeszłym roku jeździłem swoją Coupetą na Toyo R1R 205/55/16 (świetne opony), ale niestety drogie i szkoda je łachać na weekendowych pojeżdżawkach. Może podpowiecie jakie opony kupić w dobrej cenie, żeby w miarę dobrze trzymały. Nie jeździłem nigdy na slicku Markguma, Maxsporta itp. Mam szutrówki Maxsporta i jestem średnio zadowolony (bardzo ciężkie i za miękka guma - ugina się na ubitej ziemi i ubitym piachu). Na luźnych nawierzchniach ok.

Chodzi mi o opony w cenie około 250 - 300 zł. sztuka. Mogą być używane. Niektórzy jeżdżą na używanych slickach. A może lepiej kupić jakieś Potenzy albo F1 w dobrym stanie...? Prośba o Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, ale znalazłem tylko opinie o Markgumach i Maxsportach. Nie znalazłem o cywilnych oponach na pojezdżawki i porównaniu ich do slicków nalewek i używanych firmowych slicków (w tym przedziale cenowym 250-300).

 

-- Pt sty 14, 2011 1:57 pm --

 

Szukałem, ale znalazłem tylko opinie o Markgumach i Maxsportach. Nie znalazłem o cywilnych oponach na pojezdżawki i porównaniu ich do slicków nalewek i używanych firmowych slicków (w tym przedziale cenowym 250-300).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje szpanerskich. Muszą dobrze się kleić i muszą mieć dobrą cenę, bo oponki szybko mi schodzą :lol:

 

-- Wt sty 18, 2011 10:44 am --

 

Nie potrzebuje szpanerskich. Muszą dobrze się kleić i muszą mieć dobrą cenę, bo oponki szybko mi schodzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...