Skocz do zawartości

No kupiłem OutBackA i co dalej


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Witam wszystkich

 

Tak jest stało się kupiłem outbaka decyzja była raczej spontaniczna i mam nadzieję, że dobra wahałem się między mazdą CX7 a właściwie nie wiem czym jeszcze.....To, że wybrałem outbacka to zupełny przypadek albowiem pojechałem na jazdę probną do jednego z dealerow i nie chiałem wysiąść z samochodu bo mi sie podobało mimo, ze auto z zewnątrz wyglada tak jakby pijany wloch go projektował albo koleś, który zdawał magisterkę na cholernym kacu w środku cóż cudów brak masz wszystko co potrzebne i tyle....jeżeli chodzi o resztę jak dla mnie to poezja silnik bajka układ jezdny także i jak już się otrząsnąłem to postanowiłem go przygarnąć :-)

 

Ale ale ale może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka bo pewnie wy już macie doświadczenie ja dopiero je zdobywam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Witam wszystkich

 

Tak jest stało się kupiłem outbaka decyzja była raczej spontaniczna i mam nadzieję, że dobra wahałem się między mazdą CX7 a właściwie nie wiem czym jeszcze.....To, że wybrałem outbacka to zupełny przypadek albowiem pojechałem na jazdę probną do jednego z dealerow i nie chiałem wysiąść z samochodu bo mi sie podobało mimo, ze auto z zewnątrz wyglada tak jakby pijany wloch go projektował albo koleś, który zdawał magisterkę na cholernym kacu w środku cóż cudów brak masz wszystko co potrzebne i tyle....jeżeli chodzi o resztę jak dla mnie to poezja silnik bajka układ jezdny także i jak już się otrząsnąłem to postanowiłem go przygarnąć :-)

 

Ale ale ale może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka bo pewnie wy już macie doświadczenie ja dopiero je zdobywam :-)

 

 

Twoje wahania były całkiem zdrowe :) Cx-7 to SUPER auto -polecam 8) , naprawdę nic dodać i nic ująć. Madzi nie sprzedam bo żona będzie nią jeździć. To są troche inne auta , na pewno napędy mają zupełnie odmienne.

Ja właśnie też czekam na OBK H6 , a ty jakiego wybrałeś i kiedy odbierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Witam wszystkich

 

Tak jest stało się kupiłem outbaka decyzja była raczej spontaniczna i mam nadzieję, że dobra wahałem się między mazdą CX7 a właściwie nie wiem czym jeszcze.....To, że wybrałem outbacka to zupełny przypadek albowiem pojechałem na jazdę probną do jednego z dealerow i nie chiałem wysiąść z samochodu bo mi sie podobało mimo, ze auto z zewnątrz wyglada tak jakby pijany wloch go projektował albo koleś, który zdawał magisterkę na cholernym kacu w środku cóż cudów brak masz wszystko co potrzebne i tyle....jeżeli chodzi o resztę jak dla mnie to poezja silnik bajka układ jezdny także i jak już się otrząsnąłem to postanowiłem go przygarnąć :-)

 

Ale ale ale może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka bo pewnie wy już macie doświadczenie ja dopiero je zdobywam :-)

 

 

Poproś o porządne przyklejenie kontrolek od ISR i przykręcenie ramek od tablic. Taśma klejąca w obecnych warunkach może się kiepsko sprawować :mrgreen:

No i nie panikuj jak zadymi się spod maski po pierwszych kilometrach. :mrgreen:

Nic innego rozsądnego nie przychodzi mi do głowy.

 

Wielu kilometrów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam dywany impregnować, lepiej śruby trzymające przednie fotele :P

 

 

W MY10 jest troch inna konstrukcja łożyska foteli i blacha tez wygląda na inną więc jest szansa, że nie będzie rdzewieć jak w poprzednim modelu.

 

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru. Zwłaszcza jak zamówiłeś lakier inny od bezbarwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Heja Wszystkim

 

ThX za podpowiedzi z tablicami racja niech przykręcają co do impregnacji lakieru żoncia jest wypasionym "lakiernikiem" także tutaj spox....zresztą te nowe pseudo ekologiczne lakiery niech to świnia powącha jak nie padnie to git....Moja subaryna ma klekota pod maską także pewnie demon prędkości to nie będzie.....do tej pory jeździłem Hondami miałem ich sztuk 4 i pewnie teraz też byłaby Honada gdyby nie osobnik Aero, który namówił mnie do przejażdżki i mi się kurna spodobało także domówiłem inne popierdólki do mojej subaryny żeby życie byłe lżejsze :-)

 

by the way ma ktoś patenta na CB radio gdzie to upchnąć aby było dobrze wygodnie i nie kusiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patenta na CB radio gdzie to upchnąć aby było dobrze wygodnie i nie kusiło

 

Moje idealnie "pasuje" (dobrze wciśnięte) między siedzeniem kierowcy a środkowym schowkiem, przy zamocowaniu pasa. Trochę trudniej zapinać pas ale jest ok. Trzeba tylko pamiętać aby nie zmieniać pozycji fotela bo zniszczysz i radio i fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre radia wchodzą do schowka. Antena z prawej strony na dachu. Tak mam u siebie.

 

 

Mógłbyś podrzucić parę fotosów właśnie sobie o schowku myślałem w Accordzie właśnie schowek był na CB, radyjko mam Ermesa także jest malutkie i fajniutkie ale, jak masz patenta to chętnie skorzystam po co mam wyważać drzwi, które są otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre radia wchodzą do schowka. Antena z prawej strony na dachu. Tak mam u siebie.

 

 

Mógłbyś podrzucić parę fotosów właśnie sobie o schowku myślałem w Accordzie właśnie schowek był na CB, radyjko mam Ermesa także jest malutkie i fajniutkie ale, jak masz patenta to chętnie skorzystam po co mam wyważać drzwi, które są otwarte

 

 

fotki muszę zrobić ale na ta chwilę. Radio Yosan JW3031 + Sirio 65cm. Radio zmieściło się do schowka ( problem w głębokości radia, te jedyne pasowało i było w wmiarę normalnej cenie ) a zasilanie pociągnięte z tyłu za środkową konsola z kostki po lewej stronie pod kierownicą. Antena poprowadzona jest po prawej stronie w tunelach przy drzwiach i przez bagażnik, lampę na tył.

Niestety diesel sieje lekko i ale i tak jest o niebo lepiej niż na Unidencie 510.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre radia wchodzą do schowka. Antena z prawej strony na dachu. Tak mam u siebie.

 

 

Mógłbyś podrzucić parę fotosów właśnie sobie o schowku myślałem w Accordzie właśnie schowek był na CB, radyjko mam Ermesa także jest malutkie i fajniutkie ale, jak masz patenta to chętnie skorzystam po co mam wyważać drzwi, które są otwarte

 

Ja Ermesa upchnelem w miejsce popielniczki, zamykane klapka wiec nie widac radia :wink: , no ale to w MY04. Dosc wygodnie jest upchnac miedzy fotelem a tunelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre radia wchodzą do schowka. Antena z prawej strony na dachu. Tak mam u siebie.

 

 

Mógłbyś podrzucić parę fotosów właśnie sobie o schowku myślałem w Accordzie właśnie schowek był na CB, radyjko mam Ermesa także jest malutkie i fajniutkie ale, jak masz patenta to chętnie skorzystam po co mam wyważać drzwi, które są otwarte

 

 

fotki muszę zrobić ale na ta chwilę. Radio Yosan JW3031 + Sirio 65cm. Radio zmieściło się do schowka ( problem w głębokości radia, te jedyne pasowało i było w wmiarę normalnej cenie ) a zasilanie pociągnięte z tyłu za środkową konsola z kostki po lewej stronie pod kierownicą. Antena poprowadzona jest po prawej stronie w tunelach przy drzwiach i przez bagażnik, lampę na tył.

Niestety diesel sieje lekko i ale i tak jest o niebo lepiej niż na Unidencie 510.

 

Mam CB Cobra 75 . Praktycznie całe radio jest w gruszce i można je zawsze schować i zamknąć w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejxx A cobra daje radę bo kiedyś miałem ręczniaka to pożal się Boże masakra radio dosłownie nie gadało szumofon i tyle....Jak dla mnie szkoda kasy.

Z ermesem będę kombinował aby było dobrze przypuszczam ze schowek pod fotel głośniczek na dupsko antena i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...