Skocz do zawartości

Opony 205/50/16 Sunny SN3800


elvisGT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

borykam sie z problemem zakupienia obuwia i nie ukrywam, ze budzet mam dosc ograniczony i wypatrzylem cos takiego:

http://www.camskill.co.uk/products.php? ... 9800&rs=gb

Bieznik podobny do jakiegos dunlopa ale nie jestem pewien, cena, jaka udalo mi sie znalezc to 41 funtow za sztuke ?

Co sadzicie i czy mieliscie moze jakies doswiadczenia z ta marka ?

 

Czytalem cos gdzies jakies reviewsy, nie wypadly najgorzej, ale wole od Was uslyszec konkretna opinie.

 

Pozdrawiam.

 

ps. Szukalem w watkach i nie znalazlem tematu poswieconego tej marce. jezeli takowy istnieje to sorry za smietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to maja byc opony letnie czy zimowe :?: skoro mieszkasz w pl czemu szukasz na stronach angielskich :idea:

ja bym osobiscie tych opon nie kupil, dozbieraj kilka plnow i kup sobie moze jakies Falkeny czy cos w tym rodzaju :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mieszkam na wyspach. Poprostu chce się dowiedzieć, czy ktoś może miał stycznośc, może ktoś wie jak się na tym jeździ, jak się trzymają mokro/sucho, czy głośne czy nie.

- Falken jak najbardziej, ale generalnie droższe o około 80 funtów na komplecie, więc różnica spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mieszkam na wyspach.

no to musisz odwiedzic ten watek :wink: :arrow: viewtopic.php?f=1&t=109521&start=2000

jak kupowalem swojego wrxa to mial zalozone nowki sztuki opony NEXEN :roll: i powiem Ci ze byly to najgorsze opony jakie mialem, nie trzymally ani na suchym ani na mokrym a byly tak glosne ze w aucie ledwie slyszalem radio :evil: po kilku miesiacachwywalilem je na smietnik i teraz pomykam na Falkenach 8) i moge Ci je bezproblemowo polecic, tak wiec te opony o ktore pytasz beda do d... :!: bez obrazy ale nie kupuj dziadostwa i tak jak Ci tzd, napisal :arrow:

elvisGT napisał(a):

80 funtów na komplecie

 

jedno tankowanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
kup sobie ten :arrow: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So

ja go uzywam od dluzszego czasu i w tej cenie polecam 8)

 

No to zakupiłem owe. Napisze jakie wrażenia za pare dni.

 

Pozdrawiam.

 

-- 14 sty 2011, o 15:13 --

 

No i muszę powiedzieć , że Falken Ziex 912 jest świetną oponą. Sprawdziłem na suchym i na mokrym, klei się konkretnie. Co do głośności opony to niestety zero - wszystko mi wydech zagłusza :) Polecam spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkop

 

Mam te opony (Zeed je puścił razem z felgami)

unikajcie jak ognia-głośne jak jasna cholera-dźwięk wręcz jakby w dyfrze nie było oleju :shock:

Dobrze że miałem porównanie na zimówkach ,bo bym chyba nie umiał spać i kombinował co tak szumi.

 

Gierary z nimi hirr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje auto na takich oponach, nie dość, że głośne, twarde, brak przyczepności do tego prze 4 miechy zastanawiałem się dlaczego mi kierownica drży ( ztoczyłem tarcze bo myślałem, że to ich wina, że krzywe), dopiero jak zimówki dunlopa założyłem na zimę problem sam zniknął. ODRADZAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do opon budżetowych powinno dokładac się klepsydre in-blanco,oraz gwarancje do pierwszego skrzyżowania.Swietnie sprawdzają się w pojadach wolnobieżnych.

 

-- Cz sty 27, 2011 11:10 pm --

 

Ogólnie do opon budżetowych powinno dokładac się klepsydre in-blanco,oraz gwarancje do pierwszego skrzyżowania.Swietnie sprawdzają się w pojadach wolnobieżnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...