Skocz do zawartości

Co do czyszczenia tapicerki skórzanej?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę nad generalnym sprzątaniem auta i tu się pojawił problem.. O ile normalną tapicerkę zawsze atakowałem jakimś płynem, to z tą nie wiem co zrobić, bo nigdy nie miałem auta ze 'skórą'... Są jakieś specjalne środki? Impregnaty, czy coś? Nie chcę też, żeby się ta skóra świeciła jak psu jaja.... :roll:

 

Co możecie polecić? We w miarę przystępnej cenie i dostępne w Polsce..

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaaaaaaaa..no to owocku kochany teraz siadaj i słuchaj..jako posiadaczka skóry w lansowozie w odmianie najbardziej ekstremalnej czyli białej powiem ci co , z czym dlaczego i jak 8) a więc ..zanabyć trzeba taką pianke o nazwie TuffStuff, specyfik jest do nabycia na stacjach benzynowych ( na bank jest na takiej małej na Pachońskiego w Kr) Pianka ta czyści wszystko i to bardzo ładnie i nie śmierdzi co jest dość męczące gdy siedzi się w czyszczonym aucie więcej niż pare minut. Po wyczyszczeniu polecam krem Kiwi ( czarna puszka) ładnie naciaga i nawilża tapicerke noo to tyle ..szkolenia prowadze w co drugą sobote.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze mam skory w Vectrze i najpierw biore zwykla wilgotna szmatke, zetre kurz a nastepnie jakims niemieckim srodkiem , ktory kupilem na shellu :| Wciera sie go w tapicerke tylko wlasnie troche potem sie wszystko blyszczy :) Zauwazylem ze po tej calej operacji w aucie tak fajnie pachnie skórką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...