Skocz do zawartości

Jak do Boliwii?


PLayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie wiecie może jakimi liniami można dostać się do Boliwii z Anglii? Przez jakie kraje można polecieć? Jedna opcja to UK-USA, potem Boliwia, inna to: UK- Hiszpania, potem Lima. Jak jest z jakimiś wizami itp. Proszę o wszelkie przydatne informacje jeśli chodzi o podróż do Boliwii.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, nie wiecie może jakimi liniami można dostać się do Boliwii z Anglii? Przez jakie kraje można polecieć? Jedna opcja to UK-USA, potem Boliwia, inna to: UK- Hiszpania, potem Lima. Jak jest z jakimiś wizami itp. Proszę o wszelkie przydatne informacje jeśli chodzi o podróż do Boliwii.

Dzięki z góry

Polecam KLM bo lata w tamte rejony . Możesz przez Panamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Boliwii jedynie 3 dni podczas wyprawy do Peru, ale podróż wyglądała tak: Amsterdam-Lima (KLM), Lima-Cuzco (lokalne linie), dalej autobus Cuzco-Puno-Yunguyo-Copacabana-La Paz :mrgreen: Wiza była na 90dni chyba za drobną opłatą, nie pamiętam już dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ambasadzie nie trzeba nic załatwiać, wszystko na granicy/lotnisku (sprawdziłem w paszporcie - jest tylko zwyczajny stempelek :) wizy brak). Co do USA to nie wiem, kiedyś trzeba było mieć teraz już chyba nie jest to konieczne, ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamte rejony polecam KLM bo mają wieloletnie tradycje . Siedzą tam od wielu lat i trochę tylko próbuje im dorównać IBERIA . Teraz IBERIA ma strajki , więc potrzebuja czasu na ogarnięcie bałaganu . Premier Hiszpanii wziął kontrolerów w kamasze :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...