Skocz do zawartości

Sprawdzacie aku przed zima ?


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

jak odpala po kilku dniach stania w temp - 10 -12 stopni to nie jest źle.... :P

 

 

Wczoraj:

Zamiast brum, brum usłyszałem cyk, cyk ... szukam ładowarki ... po 15 minutach znalazłem tam, gdzie jej nigdy nie kładłem. :shock:

Myślę sobie, może trzeba by dolać wody ? Szukam na półce ... jest ... zamrożona. :| W domu mam taką do żelazka, dolewam niecały litr.

Po 43 minutach wyjeżdżam.

 

Byłą to bajka pod tytułem: "Jak w 40 minut przekonać się że jest się idiotą." Cały weekend miałem na sprawdzenie aku, bo słabo już wcześniej kręcił, ale ... internet to złooo.

 

 

 

u mnie oienka nie pykły, mialem to samo co leon, z tym ze ja myslalem ze sie naladuje przez trase 20 km dzis w nocy...

 

 

 

 

 

 

 

 

...nie wydalo

do roboty perpedes butes bylo grane 8) :mrgreen:

 

mam juz nowke aku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sprawdzalem +- 3 miechy temu to moje okienko bylo zielone czyli ok

trudno, lepiej ze stalo mi sie to w miescie gdzie mialem mozliwosci pomocy (nie drogowej na$zceScie :P), a nie gdzies u rodziny na wsi podczas swiat ...

Dodam ze aku kaput konkret bo meczylem go z instruktorem nauki jazdy z 15min na kablach i dupa.

 

Teraz pyatnie :?:

podlaczylem stary aku do prostownika, ladowal sie 12 godzin, nawet 14, a od tego czasu tzn do teraz, wskazowka na prostowniku nawet nie drgnela, aku jest do 'wyrzucenia', czy wskazowka jest do kitu? akumulator ma 3 lata jak nie wiecej.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...