Skocz do zawartości

Pompa paliwa lub co innego?


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy:

Auto czasem zamula na chwilkę i brakuje mu mocy na zimnym silniku, czasem lekko szarpie i jakby strzelało. Nie odpala za pierwszym razem, ale za drugim właściwie zawsze. Jeździ na lpg, instalacja po przeglądzie, jestem po wymianie oleju i filtrów, kabli, przewodów, regulacji zaworów itp.

W związku z tym szybkie pytanie: jakie są objawy padającej pompy paliwa, jak ewentualnie mogę to sprawdzić lub jakie mogą być inne przyczyny ww problemów. Sprawa dość pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer tzn. system czek endżin :lol: nie wychwytuje usterek mechanicznych, tylko elektroniczne, a usterka pompy paliwa polegająca na zmniejszeniu jej wydajności jest usterka czysto mechaniczną....

 

komputer sprawdzający sprawność oświetlenia pojazdu powie Ci po kolizji w której urwałes pół dupy auta razem z jedną lampą, że przepaliła się żarówka.....capito? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Świece i przewody są nowe. Regulacja zaworów też zrobiona.

 

-- 17 gru 2010, o 12:30 --

 

Problem nadal nie rozwiązany.

 

Obecnie auto wogóle przestało odpalać, ostatni raz silnik wystartował jakby na 2 gary tylko, po chwili zgasł i tak mu zosstało :evil:

 

Wymieniłem czujniki:

http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b12/type_17/engine_electronic/spark_plug_and_high_tension_cord/ oznaczone na schemacie numerami: 3, 4, 7 (używki) a także nowe świece i przewody

 

a także:

http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b12/type_17/exhaust_system/exhaust/illustration_1/ oznaczony nr. 3 (nowy)

 

Na razie nie pomogło. Silnik kręci, ale nic poza tym się nie dzieje.

Póki co pompy nie mam jak sprawdzić, wcześniej było czuć paliwo i słychać że pompa się załącza.

Może jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...