Skocz do zawartości

Nietypowy spoiler STI Swiss ???


JunioreX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo Was proszę czy widział ktoś jak się prezętuje Imprezka z takim cudem i ogólnie taki spoiler widzieliście ? Generalnie jest znaczek Sti ale pierwszy raz taki widzę.Mam niebieskiego "naleśnika" i tak pomyślałem że jakiś konkret lepiej będzie wyglądał:-) Malować całą klapę ze spoilerem? Zestaw klapa z naleśnikiem będzie do sprzedania

 

img0762co.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img0765n.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img0768y.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img0769z.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko, to między innymi ten:

http://drischnie.homeip.net/www.subaru- ... uber01.htm

Bajer, że ma stop na górze :).

Jadę w trasę oglądać STI, trzymaj kciuki Paweł!

 

pzdr i gratulacje :).

 

PS. No i koniecznie trzeba opić, żeby sie nie rozleciał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wypisz wymaluje ten ;-) Powiem szczerze , że jak narazie podchodze do niego z mocnym dystansem , jakoś nie moge sobie go wyorazić na mojej śwince...Ale zobaczymy , tymczasem zaczynam tymać kciuki z niebieskiego ;-D czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wypisz wymaluje ten ;-) Powiem szczerze , że jak narazie podchodze do niego z mocnym dystansem , jakoś nie moge sobie go wyorazić na mojej śwince...Ale zobaczymy , tymczasem zaczynam tymać kciuki z niebieskiego ;-D czekam na info

Dzięki za kciuki... Nic z tego... No ale wszystko na PW Ci opisałem :). Ogólnie nie jest zły, ale trochę za drogo sumując wszystko co trza zrobić. Szukamy dalej. Ale sa już fundusze ;).

viewtopic.php?f=15&t=138775&view=unread#unread

 

A Spojler to ten co znalazłem, czy jakiś inny w końcu? Bo nie ogranąłem. Wydaje mi się, że podobyn, aczkolwiek tamten chyba był tylko w limitowanych edycjach i coś numer mi sie nie zgadza... Były one też w innych modelach? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...napisał do Mnie MPAC że ma do sprzedania bo napisałem ogłoszenie o chęci nabycia.Dziś jade zrobić przymiarke jak będzie wyglądał zamontowany :shock: ? Podjedzie Filip.W i zobaczymy jak będzie wyglądał na tle stocka z STI dodam że strasznie mi sie podoba stock może dlatego tak z dystansem troche podchodze do tematu.Nawet nie wiem gdzie bym mógł po numerze wybitym go sprawdzić hmmm zrobie fotki i wieczorkiem postaram sie wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po przymiarkach w tygodniu będzie malowanie i instalacja ,poniżej to co dziś osiągneliśmy wspólnymi siłami z moją Gosią i Filipem.W

 

zdj293.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

zdj294.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

zdj295.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Octavable no jak nie ten jak ten,upolowany ;-) myślałem czy malować cały na niebiesko czy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...