Skocz do zawartości

Podgrzewane lusterka


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pacjent to Subaru Impreza '96 GL Sport.

Zakupiłem już na Allegro maty grzewcze do lusterek.

Potrzebuję jeszcze zakupić regulację lusterek z przyciskiem do podgrzewania lusterek (jak ktoś takowy ma to proszę pisać bo potrzebny pilnie ;) ). Z elektryką problemu nie mam bo w tym siedzę.

No wiec tak mam puki co pytanie jak się dobrać do szkła lusterka, gdyż trzeba tą matę przykleić od spodu lusterek?

 

Jak już się za to wezmę (dopiero gdy będę mieć wszystkie części) to będę wklejać instrukcję montażu i zdjęcia z przebiegu rzeźby.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że w jednym lusterku szkło było bez podgrzewania. Żeby wykorzystać to co jest, też kupiłem matę i wymontowałem całe lusterko z drzwi (trzy śruby pod zaślepką+przewody w drzwiach). Później, polewając ciepłą wodą (coraz cieplejszą) szkło lustra, aby plastikowa obwódka rozszerzyła się, zdjąłem wkład, wysuszyłem i nakleiłem wspomnianą matę grzejną. Montaż wkładu lusterka, ponownie "na ciepło".

Wszystko dobrze działa, nie podoba mi się tylko to, że gdy lusterko jest całe zaparowane i włączę ogrzewanie to widać, że najpierw osuszają się fragmenty tam, gdzie biegną ścieżki naklejonej maty.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi_666, tu masz mojego baaardzo starego posta dot. podgrzewania lusterek - co prawda GT'99 ale pewnie GL'96 za wiele się nie będzie różnił:

viewtopic.php?f=1&t=100239

szukaj wiadomości z 14 marca 2004 (nie wiem jak podlinkować pojedynczy post). Tam masz krok po kroku opisane jak się dobrać do lusterka.

 

pozdr,

Roland

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie wiem jak podlinkować pojedynczy post)

Obok daty jest taka biała "karteczka" (lub pomarańczowa, jeśli to nowy post) - ona linkuje do konkretnego postu.

Przyznam że sam nie wiedziałem ;)

 

PS: Dziękuje wszystkim za odzew dzisiaj się za to w połowie zabieram (montaż mat)

 

Pomuki rozdane pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...