Skocz do zawartości

gdzie na serwis


mikael

Rekomendowane odpowiedzi

witam zbliza mi sie serwis do zrobienia 102 tys. na liczniku to ponoc duzy serwis z wymiana paska i chcialbym gdzies na slasku to zrobic albo okolice gliwic albo wroclawia . czy kazdy firmowy serwis subaru jest wporzadku ? bo zalezy mi na znaczku w ksiazce serwisowe ( przy kupnie auta norwedzy patrza gdzie bylo serwisowane autko i latwiej bedzie mi sprzedac ). czy na tych serwisach sprawdzaja zawieszenie tak jak na przegladach rejestracyjnych chcialbym sprawdzic ile amorki mi pociagna ?, sprzeglo itd. i jaki jest mniej wiecej koszt? dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO w Mikołowie - szczerze polecam, ogarną temat.

W okolicy Wrocławia to MTS Dzierżoniów - jeden z najlepszych, jak nie najlepszy serwis w Polsce.

 

Zawieszenia nie sprawdzisz raczej, chyba, że akurat dany serwis jest przy okazji SKP. Sprzęgło to sam możesz ocenić - jeżeli łapie bardzo wysoko tzn. że tarcza powoli się kończy. Jak jeździsz dużo w mieście to pewnie niebawem będzie trzeba wymienić. Na badanie zawieszenia podjedź na SKP ale te testy też nie są do końca miarodajne. W ASO mechanicy mogą pooglądać zawieszenie i stwierdzić w jakiej jest kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc moi rodzice mieszkaja w zabkowicach slaskich to bede mial nie daleko do dzierzoniowa zadzwonie i zapytam o cene ale nie wiem czy robic regulascje zaworow? bo wszystko jest ok zapala szybko nawet na zimnym , nie szarpie nie gasnie itd . a czemu ci w dzierzoniowie sa najlepsi ? jest jakis ranking serwisow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...