Jump to content

gdzie na serwis

mikael

Recommended Posts

witam zbliza mi sie serwis do zrobienia 102 tys. na liczniku to ponoc duzy serwis z wymiana paska i chcialbym gdzies na slasku to zrobic albo okolice gliwic albo wroclawia . czy kazdy firmowy serwis subaru jest wporzadku ? bo zalezy mi na znaczku w ksiazce serwisowe ( przy kupnie auta norwedzy patrza gdzie bylo serwisowane autko i latwiej bedzie mi sprzedac ). czy na tych serwisach sprawdzaja zawieszenie tak jak na przegladach rejestracyjnych chcialbym sprawdzic ile amorki mi pociagna ?, sprzeglo itd. i jaki jest mniej wiecej koszt? dziekuje i pozdrawiam

ASO w Mikołowie - szczerze polecam, ogarną temat.

W okolicy Wrocławia to MTS Dzierżoniów - jeden z najlepszych, jak nie najlepszy serwis w Polsce.

Zawieszenia nie sprawdzisz raczej, chyba, że akurat dany serwis jest przy okazji SKP. Sprzęgło to sam możesz ocenić - jeżeli łapie bardzo wysoko tzn. że tarcza powoli się kończy. Jak jeździsz dużo w mieście to pewnie niebawem będzie trzeba wymienić. Na badanie zawieszenia podjedź na SKP ale te testy też nie są do końca miarodajne. W ASO mechanicy mogą pooglądać zawieszenie i stwierdzić w jakiej jest kondycji.

dzieki za pomoc moi rodzice mieszkaja w zabkowicach slaskich to bede mial nie daleko do dzierzoniowa zadzwonie i zapytam o cene ale nie wiem czy robic regulascje zaworow? bo wszystko jest ok zapala szybko nawet na zimnym , nie szarpie nie gasnie itd . a czemu ci w dzierzoniowie sa najlepsi ? jest jakis ranking serwisow?