Skocz do zawartości

Folia do szyb


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

adaś, ja mam przyciemnione tylko tylne szyby folią Foliatec Midnight Light Reflex. Jest to folia o najmniejszym przyciemnieniu, a jednocześnie bardzo duzym współczynniku termoizolacji. Dzięki temu, że nie są mocno ciemne, prawie nie różnią się od pozostałych, ale ponieważ we wnętrzu jest ciemniej, to na pierwszy rzut oka często wygląda jakby wszystkie były przyciemnione (szczególnie jak mocno świeci słońce)

 

tutaj akurat fotki nocne, ale może cos Ci to pokaze: http://picasaweb.google.com/thanjunior/ ... directlink

 

 

Co do folii i prawa: potwierdzę to co pisano wyżej, czyli że przednich bocznych już praktycznie nie możesz przyciemnić, bo fabrycznie są już blisko limitu. Nie ma natomiast zakazu montowania folii przezroczystej - jak takową na przykład mam.

 

Zaś co do bezpieczeństwa, to pamiętajcie, że przednia szyba jest klejona i o ile jej wytrzymałość przy sile działającej z zewnątrz jest duża, o tyle od wewnątrz jest ją znacznie łatwiej "wykopać". Właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Powinno wystarczyć jak się porządnie oprzemy o fotel i z całej siły kopniemy w nią. Tyle z teorii, ale może się ktoś wypowie, kto już był w takiej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...