Skocz do zawartości

Szyba przednia


MichaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani nie wiem zupelnie co sie wydazylo. Dzis zona wrocila do samochodu a tu szyba byla popekana. Wczesniej byly dwa odpryski od kamieni z kol. Czy to mozliwe ze szyba od naprezen karoserni sama moze popekac???

Poszukuje teraz szyby przedniej do legacy rocznik 2005 z ogrzewaniem czy mozecie kogos polecic na mazowszu? Sprawa bardzo pilna. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe ze szyba od naprezen karoserni sama moze popekac???

Oczywiście.

 

Szkoda, że nie dopilnowałeś sprawy, klejenie kosztuje ~100PLN/odprysk, a nowa szyba bodajże powyżej 2000 PLN. Zresztą odprysk najlepiej "zaleczyć" niezwłocznie, gdyż gromadzą się w nim zabrudzenia i po klejeniu może pozostać ślad.

 

Poszukuje teraz szyby przedniej do legacy rocznik 2005 z ogrzewaniem czy mozecie kogos polecic na mazowszu?

Sprawdź na początek u A. Kopera - ma chyba najlepszy zasób/dostęp do części Subaru w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam wlasnie z ogledzin samochodu. Dziwne sa te pekniecie, jest to skupisko okregow najmniejszy ma srednice 7 cm i tak przez odcinek 3-4cm jest ich bardzo duzo. Wyglada mi na to ze ktos lub cos uderzylo w szybe. Jest tez jedno pekniecie od srodka tego skupiska do dolnego rogu szyby.

Czy takie kuliste pekniecia moga powstac samoczynnie czy jest to efekt udzialu osob trzecich? Wiem wiem glupie pytanie ale i tak chce je zadac. Wkurza mnie to dopiero co nabylem subarynke a tu zaczynaja sie malutkie schody :oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem kamieniem i pęknięcia się powiększały w różnym kierunku, sam ślad to okrąg około 3 cm. Okręgi wskazują na solidne uderzenie dużym "tępym narzędziem". Nowa szyba do Forka z wymianą 2800 pln z autocasco. Szyba zamiennik w serwisie ogólnopolskim glass coś tam coś tam około 900 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie wiem zupelnie co sie wydazylo. Dzis zona wrocila do samochodu a tu szyba byla popekana. Wczesniej byly dwa odpryski od kamieni z kol. Czy to mozliwe ze szyba od naprezen karoserni sama moze popekac???

Poszukuje teraz szyby przedniej do legacy rocznik 2005 z ogrzewaniem czy mozecie kogos polecic na mazowszu? Sprawa bardzo pilna. dziekuje

 

Oczywsicie, ze tak, moja tez dostala kamieniem, byl odprysk pluc dwa ok centymetrowe pekniecie, po kilku godzinach jak wsiadlem do samochodu, pekniecie bylo juz na ok 15cm. Zglosilem szkode z AC i rozliczylem bezgotowkowo u A. Koper, wiec polecam, szybe mieli na stanie, wystarczylo sie umowic.

Kiedys szukalem szyb to zamiennikow z podgrzewaczem nie bylo.Pamietaj tez ze szyby do wersji US i EU sa rozne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, na czym polega ta roznica pomiedzy szybami z EU a USA. Rozmiar, grubosc?

 

1. Inne mocowanie lusterka wew (trzeba zmieniac tez lusterko).

2. Pasek przeciwsloneczny :(

3. Innego koloru jest podgrzewacz, w EU jest czarny praktycznie niewidoczny

 

Poza tym, wymiarami szyba jest identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...