Skocz do zawartości

Przy podłączaniu komputera od LPG forek zgasł i nie odpala


scorpiox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zawiozłem Forka do regulacji LPG i do sprawdzenia szczelności bo mi tam cosik zaczeło syczeć i śmierdziec LPG. Do gazowców dojechałem na benzynie. Jak na pracującym silniku próbowali sie podłączyć do komputera gazowego coś im nie szło. Nagle przy chyba 3 próbie polączenia Forek zgasł. Od tamtego czasu nie da sie go normalnie odpalić odpalic. Na krótko bez problemów poszedł czyli nie żadna mechaniczna sprawa. Dobra teraz do sedna panowie zawołali elektryka no i on teraz rzeźbi w aucie. Nie powiem bo mnie to strasznie wku... gdyż nie nawidze jak ktoś na slepo szuka problemu. Pan elektryk przyczepił sie do alarmu co według mnie jest totalną głupotą bo jak nagle alarm miał zatrzymać zaplon chyba że sie myle. Może ktoś ma jakiś pomysł bo ja już lekkiego wariata dostaje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm może spowodować zgaśnięcie samochodu odciąć paliwo zapłon, ale wydaje mi się że gazownicy coś spaprali przy tym gazie i teraz szukają na kogo tu winę zwalić no i padło na alarm :| pozdrawiam i powodzenia bo może być wesoło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...