Skocz do zawartości

amortyzatory od wolnossaka do S-Turbo


Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Cube, wiesz co, szlag mnie normalnie trafia za takie podejście! No przecież temat jest rozgryziony wzdłuż i wszerz! Osobiście opisałem co i jak. Jest odpowiedni wątek wskazujący numery seryjne, wysokości itd.

Ludzie - minimum wysiłku! Przecież to nawet jest podwieszone w FAQ w technicznym. Nie będę kolejny raz linkował - ten sam wątek powstaje w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedziu,

rozumiem rozumiem... nie dość precyzyjnie się wyraziłem...

 

wg. klasyfikacji przy zawieszeniu po VINie N/S wychodzi jak następuje:

S-Turbo:

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_7/suspension_and_axle/rear_shock_absorber/illustration_1/

Wolnossak:

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_5/suspension_and_axle/rear_shock_absorber/illustration_1/

 

z tego wynika, że amortyzator począwszy od marca 1998 - początek produkcji S-Turbo - był taki sam (pod warunkiem że mówimy o N/S) - różnica zaś dotyczyła sprężyny

 

stąd moje wątpliwości.

 

na forum nie znalazłem jednoznacznej odp., ale wiele wskazuje, że nie amortyzator jest problemem a sprężyna... choć do końca pewien nie jestem..

 

a do Ciebie napisałem na prv - daj znać proszę,

 

pozdr.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinami sie nie sugeruj .......a tym bardziej p[o winie :twisted::twisted::twisted:

Wszystko pasi amory KYB (ja mam agx ) do tego springi KYB wszystko ładnie pasi auto ladnie stoi słuchaj niedzwiedzia i przeczytaj ten temat tam sa wszystkie nr czesci jakie masz kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...