Jump to content

amortyzatory od wolnossaka do S-Turbo

Cube

Recommended Posts

Cześć,

Pytanie - czy amortyzatory tylne od wolnossaka MY1998 pasują do S-Turbo MY 1999?

A jeśli pasują to różnią się bardzo?

Będę wdzięczny za pomoc w tym temacie !

Cube, wiesz co, szlag mnie normalnie trafia za takie podejście! No przecież temat jest rozgryziony wzdłuż i wszerz! Osobiście opisałem co i jak. Jest odpowiedni wątek wskazujący numery seryjne, wysokości itd.

Ludzie - minimum wysiłku! Przecież to nawet jest podwieszone w FAQ w technicznym. Nie będę kolejny raz linkował - ten sam wątek powstaje w kółko...

Niedźwiedziu,

rozumiem rozumiem... nie dość precyzyjnie się wyraziłem...

wg. klasyfikacji przy zawieszeniu po VINie N/S wychodzi jak następuje:

S-Turbo:

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_7/suspension_and_axle/rear_shock_absorber/illustration_1/

Wolnossak:

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_5/suspension_and_axle/rear_shock_absorber/illustration_1/

z tego wynika, że amortyzator począwszy od marca 1998 - początek produkcji S-Turbo - był taki sam (pod warunkiem że mówimy o N/S) - różnica zaś dotyczyła sprężyny

stąd moje wątpliwości.

na forum nie znalazłem jednoznacznej odp., ale wiele wskazuje, że nie amortyzator jest problemem a sprężyna... choć do końca pewien nie jestem..

a do Ciebie napisałem na prv - daj znać proszę,

pozdr.

K

vinami sie nie sugeruj .......a tym bardziej p[o winie :twisted::twisted::twisted:

Wszystko pasi amory KYB (ja mam agx ) do tego springi KYB wszystko ładnie pasi auto ladnie stoi słuchaj niedzwiedzia i przeczytaj ten temat tam sa wszystkie nr czesci jakie masz kupic