Skocz do zawartości

[OT]Modlin 28.06 - relacja


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłem z Modlina. I musze powiedziec ze juz rozumiem "małe" :wink: zapalenie do wyscigów na 1/4 mili.

Było suuuper!!! znakomita organizacja, śliczne hostessy :!: , no i samochody które dosłownie LATAJĄ :shock:

 

Było w miare spoko Subaru, była STI 2003 na krakowskich rejestracjach która widywałem pod salonem SIP, był nawet Forester, no i czarna Impreza GT przygotowana przez MTS i SDS(jak wynikało z naklejek :P ) Ta Impreza robiła na wszystkich ogromne wrazenie dzwiękowe(brak tłumika) no i czas 12.7xx. Tak, po jej przejeździe miałem takią mine --> :shock:

 

Była Toyota Celica przygotowana do rallycrosu która pozamiatała wszystkich.

Była Formuła 3 która chciała dac rade Celice (ale daleko jej do tego było) - chyba 14.04 czy cos takiego.

 

Piękny pokaz jazdy dały motorki.

 

Gratulacje należą sie tez Audi RS4 (OZ) za bardzo piękny czas.

 

Ogólnie Impreza rewelacyjna!!!

 

A za wstep zamiast 20 zł/osobe, płaciłem 10 i dostałem naklejke MTS 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja wrescie nigdzie nie pojechalem :? gdyz caly czas bylem przekonany ze 28 czerwiec to niedziela hehe :evil: , no nic moge tylko zalowac, po relacji mojego brata i Twojej bylo po prostu super, ale juz niedlugo kolejna eleminncja - 19 lipca...szkoda ze na Modlinie uczestniczylo (jak slyszalem) tylko 16 Subarynek, mozna bylo sie tego spodziewac zwiazku z Kormoranem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie z MTS dali do pieca. Podobało się.

 

Ja tez startowałem i czas o około 1 s poprawiłem w stosunku do poprzedniego Modlina.

Poza tym sprawdziła się przepowiedź kolegi z KLUBSUBARU.PL że WRX objadę.

Z tego też sie cieszę (bez obrazy dla WRXów) bo przyjechałem serią bez wyciągania foteli.

Bardzo dobry wykładnik przeprowadzanych modyfikacji.

Wg mnie za mało SI wystartowało w klasie T+.

Liczyłem osobiście na poznanie czasu STI '03 na 1/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to mój pierwszy post więc sie przywitam - dzień dobry :-)

 

Relacje w TV, radiu i w ogóle w mass mediach dotyczyły Auto Tuning Show w Toruniu. To co tam się działo, po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Organizator nie zapewnił odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa imprezie, która w tym roku zgromadziła 3000 samochodów wynikiem czego jest jedna ofiara śmiertelna i kilka mocno poturbowanych. Modlin to zupełnie inna historia - tam nie trzeba się bać o zdrowie czy zycie, bo żaden pijany mistrz kierownicy nie będzie latał na ręcznym między ludźmi tak jak miało to miejsce na ATS w Toruniu. Byłem na dwóch poprzednich Modlinach - 1 i 31 maja, w miniony weekend zdecydowany byłem odpuścić sobie Modlin na rzecz ATS. Pojechałem do Torunia o 9 rano i... o 10.30 byłem już w drodze do Modlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też pokażę jedno zdjęcie z Modlina mojego autorstwa:

 

DSC00038.JPG

 

Słaba jakość, bo zdjęcia są zgrywane z kamery. Reszta moich zdjęć z Modlina znajduje się pod adresem

http://www.fordon.strefa.pl/Temp/modlin/Page.html

 

Kilka Subaru się znalazło więc może warto zajrzeć... ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...