Skocz do zawartości

Profilaktyka czy po prostu kolejne ubezpieczenie ?


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie (do tych co znaja temat) o DAS (http://www.das.pl) ??

Jest sens bawic sie w takie tematy czy to raczej w naszej rzeczywistowsci nie ma sensu? Bardzo mocno sie nad zakupem takowej polisy zastanawiam.

Wiem, ze za granicami kraju DAS nie jest zadna nowoscia, ale ciekawi mnie jak u nas to sie sprawdza ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na etapie podejmowania decyzji w sprawie ubezpieczenia w DAS. Jest to bardzo pomocne w razie kłopotów prawnych i rozliczeniowych z ubezpieczycielem a zwłaszcza w przypadku posidania leasingowe autka, lub w sytuacji gdy ktoś się ubezpieczy w firmie KOGUCIK centrala w Pierdziszewie ul. Śliska nr Zjechał. DAS zapewnia pomoc prawną przy zawieraniu ubezpieczeń, odzyskiwaniu szmalu z ubezpieczenia oraz wszelkie porady i reprezentowanie prawne w różnych sytuacjach życiowych, nie koniecznie z samochodem związanych. Jeżeli zakończę negocjacje........dam głos.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladka roczna to z tego co wiem okolo 210 zeta (dla firm jest inna skladka). Mam znajomego, ktory sie tym zajmuje (w krakowie) - ja juz jestem po rozmowach i jest to, mysle, bardzo ciekawa propozycja.

Jezeli komus ktos nie jest w stanie dokladnie wytlumaczyc (akwizytor - czy jak on sie tam zwie) to polecam czlowieka, ktory mi tlumaczyl i byl w stanie odpowiedziec na kazde z moich (upierdliwych :wink: ) pytan ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...