Skocz do zawartości

Subaru i homoseksualizm - kolejny powód, żeby kochać markę


kowalzki

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz całkowicie poważnie:

Nie każdy region. Właśnie Wrocław nie ma naleciałości, powiedzonek itp. Dziwne ale prawdziwe. Tej odsieczy kowalzkiego nie zrozumiałem. Czemu Ci była potrzebna odsiecz ? Masz austriackich przodków ? Po co to pytanie ? Nie wiem czy to dobrze, czy źle ale zdecydowanie powiedziałbym "powiedzą".

 

P.S. Trochę mi zamieszaliście w głowie. Zdanie przykładowe: Mniejszością głosów wygrywa kropek, ale mniejszościom narodowym mówi dowidzenia. Teraz jest poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, jeśli Cię dobrze rozumiem ( bo w tym wątku wszystko zdaje się być dwuznaczne, a pisanie o jajach to już w ogóle :wink: ) to zdradzę Ci w sekrecie, że ja to o "odsieczy wiedeńskiej" pisałem z lekkim przymrużeniem oka.

 

Żeby wszystko uporządkować, bo późna pora umysł już nie rześki... z tym błędem ą/om to jest tak jak napisałem w zdaniu przykładowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w szkole to traktują jako błąd interpunkcyjny - ale rzecz ma znaczenie czysto praktyczne. Jeśli następuje zmiana szerokości strumienia tekstu - to może się zdarzyć tak, że ten "luźny" pytajnik przeskoczy do następnego wersu, co wygląda idiotycznie.

 

Choćby z tego powodu spację lepiej robić dopiero po znaku interpunkcyjnym, a nie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...