Skocz do zawartości

Lusterko podgrzewane czy nie??


marNY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki malutki problem. Jeden matoł w miniony piątek wjechał w bok mojego Legaca, czego efektem są wgięte drzwi i połamane lusterko. W lusterku jeszcze dużo widać pomimo połamanej obudowy i kilku pęknięć szkła, ale pod koniec miesiąca czeka mnie przegląd i wiadomo, że trzeba wymienić. Znalazłem kilka sztuk na alledrogo i wysłałem kilka zapytań o to, czy są podgrzewane, bo takie właśnie chcę kupić. Jak na razie otrzymałem jedną mało precyzyjną odpowiedź, że wtyczka w lusterku ma 4 kabelki i prawdopodobnie nie jest podgrzewane.

Może ktoś z Was się orientuje ile kabeków ma zwykłe elektryczne a ile z podgrzewaniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no jasne. Legacy 2 generacji, 94-99. Kierunków w lusterkach brak :)

Na 100% potwierdzi osoba, która ma dostęp do Service Manual'a. Ale wg mojej wiedzy lusterko nie ma podgrzewania, lecz jest tylko sterowane. Do podgrzewania potrzebne są tylko 2 przewody, do sterowania minimum 3: góra/dół - lewo/prawo - odniesienie (a w starszych wersjach możliwe, że były to cztery przewody: podwojone odniesienie). Jeżeli jest i sterowane i podgrzewane liczba przewodów powinna wynosić min. 5 (w Twoim przypadku najprawdopodobniej 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piktogramu (uwazaj durny jankesie bo TO MOŻE BYĆ CIEPŁE) wypalonego na lustrze nie masz?

Na moim tego nie ma, na tym które chcę kupić też :/

Dzięki bardzo za pomoc. Chyba poszukam innego, takiego z podgrzewaniem, bo po co niby mam w zimie skrobać lusterka, wystarczy mi skrobanie szyb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...