Jump to content

SKRZYNIA ROZDZIELCZA

benek

Recommended Posts

Witam,

proszę o pomoc jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera 98 rok produkcji (model 99 antena w szybie tylnej i metalowe kolektory) 2.0 manual, niestety ostatnio straciłem napęd na tylne łapy ;-), najprawdopodobniej do wymiany mam skrzynkę rozdzielającą napęd zgrzyta, tłucze i wydaje inne nieprzyzwoite dźwięki.

Proszę o info czy taka skrzynka pasuje od Legasiaka w tej samej konfiguracji 2.0 99 rok manual lub gdzie kupić używaną skrzynkę do Forestera ?

dzięki za pomoc

HMMM,

to jestem w kropce w miedzczasie ontaktowałem się z ASO i powiedzieli że jeśli przekładam sam tył czyi skrzynkę rozdzielczą to jest ok na 99 % pasuje, natomiast jeśli zmieniałbym całą skrzynie to musze założć też tylny dfer od tego Legasiaka bo faktycznie nie pasują przełożenia.

to jestem w kropce w miedzczasie ontaktowałem się z ASO i powiedzieli że jeśli przekładam sam tył czyi skrzynkę rozdzielczą to jest ok na 99 % pasuje, natomiast jeśli zmieniałbym całą skrzynie to musze założć też tylny dfer od tego Legasiaka bo faktycznie nie pasują przełożenia.

I dobrze powiedzieli.....