Skocz do zawartości

Gdzie w Szczecinie "robią" SUBARU?


Wawrzach

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale na tym Forum takich pytań nie powinno się zadawać. Napisz jaki masz problem to coś Ci się poradzi. Szczecin jest ubożuchny w serwisy dlatego temat trudny w wypadku poważnych problemów. Sam stałem przed alternatywą Germańskie i Polskie ASO i w końcu patriotyzm przeważył i pojechałem do Poznania. Podziękowania za dobrą kawę (z mlekiem) i sympatyczną pogawędkę w Kocarze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups.... :oops:

 

Dzięki za wyjaśnienia...

No nic... w planach mam przegląd na 90 000 km.

Skoro pytania o inne stacje niż ASO :twisted: są nie na miejscu... mam inne.

Czy AGRYKOLEX - Szczeciński dystrybutor SUBARU - uznaje zniżki dla klubowiczów??

 

pozdrawiam

 

p.s.

Sławek1,

"...Podziękowania za dobrą kawę (z mlekiem) i sympatyczną pogawędkę w Kocarze. :mrgreen:..."

nie kumam? :) spotkaliśmy się już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cenę nie ma wpływu ale, biorąc pod uwagę koszt, ja bym przynajmniej do końca gwarancji został przy ASO. po co kusić licho. Potem jak chcesz, masz wybór: Niemcy (taniej niż u nas), ASO lub nieASO. Ja na Twoim miejscu te dwa przeglądy zrobiłbym w ASO. 90tkm nie jest tak kosztowny a 105tkm jest najważniejszy (i oczywiście drogi ca 3-4 tPLN) więc po co eksprymentować tym badziej, że Szczecin pod względem subaru to puuuustynia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla wyjaśnienia - pytam o mechaników innych niż ASO.

:wink:

pozdrawiam

 

Gdyby u mnie w domu ktoś mi powiedział , że mój sąsiad ma sympatyczniejszą i ładniejszą żonę niż moja , to bym go wyrzucił za drzwi . Dziwne że mody tego nie zrobiły - może dały Ci szansę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. To jest Forum zorganizowane przez importera Subaru dlatego jest regulamin, który pozwala na krytykowanie ASO (ale bez przesady) lecz nie pozwala na reklamowanie konkurencji czyli nieASO. To tytułem wyjaśnienia. Mało kto czyta regulamin i potem te niepotrzebne naprężenia. Nobody is perfect lecz doceniamy współpracę SIP w rozwiązywaniu naszych problemów i stworzenie platformy na której możemy się wirtualnie spotykać i wymieniać swe poglądy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 105 jest najpoważniejszym przeglądem : rozrząd,świece itd więc dobrze aby zrobił to zakład, który ogarnia Subaru i daje gwarancję, że to się nie rozleci a jak się rozleci to zreperująna swój koszt a pan Henio, który zrobi 2x taniej + nieorginalne części (też 2x taniej) i katastrofa baaaaardzo kosztowna na horyzoncie. Poza tym duże ASO (i dobrze wyposażone) może przy okazji coś wymienić dzięki temu oszczędzisz czas - lecz nie kasę. Aczkolwiek decydując się na Subaru nie myśl (zbyt dużo) o kasie bo to zacznie trącić druciarstwem a druciarstwa Subaru nie wybacza. Jak o furę dbasz to i ona odpłaci Ci dłuuugą bezawaryjną jazdą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...