Skocz do zawartości

Dlaczego oplaca sie chodzic do salonu SIP co jakis czas.


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przekonany, czemu dałem juz wyraz w innym wątku, że w tym przypadku nie chodziło o Pikusia. Jego Imię pochodzi w końcu od autoryzowanego skrótu:

P ierwszy

I ndywidualny

K orsarski

U śmiercacz

Ś wiekr

 

Ponieważ jak wnoszę szanownemu Waldemarowi Teściowa nieco dopiekła (cóż za wspaniała gra słów ! do piekła :wink: ) jestem skłonny po odnalezieniu Pikusia zaoferować jego cenn usługi (koszt usługi znaczny + akcyza i VAT, wg aktualnego kursu Euro).

 

Pozdrowienia

 

Korsarus anticus sharcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Moniqo,

 

jeżeli należy Pani do "swiekrus normalis" to najserdeczniej przepraszam za wysoce niedyplomatyczny spsób wysławiania się :oops:

Jednocześnie zapewniam, że Pikuś przynajmniej 15 min po każdym większym posiłku nawet teściowych nie konsumuje.

 

Poważnie skofundowany

 

 

Korsarus cofundus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Moniqo ach Moniqo .....córko rybaka, przyjedź na przysięgę, a propos "baba" jest takie stare polskie przysłowie " komu w drogę, temu baba z walizką do wozu,......... nie, nie ........ " kto babę z wozu, temu konia z rzędem, .......nie, to było jakoś tak " baba z wozu leje jak z cebra "......zresztą nie pamiętam, to przez tego niemca na A. Czy określenie Bumbaru, to jakaś kultowa nazwa, czy raczej paluszek się na klawiaturce omsknął....był ? A może ktoś dla kawału przestawił literki na literblacie. A może szanowna Monika piasała w stanie wskazującym na zamroczenie. A może......................zresztą co mnie to obchodzi. Pytanie brzmi : dlaczego Bumbaru ? .....w mordę jeża. A co do wodnych potworów, to znam tylko jednego........moją teściową. kocha wodę, leje wodę, nabiera wody w usta ( cholernie rzadko ) i zawsze wiele wody upływa..... zanim wyjedzie..........taka z niej rusałka pier.......a.

 

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
...a propos "baba" jest takie stare polskie przysłowie " komu w drogę, temu baba z walizką do wozu,......... nie, nie ........ " kto babę z wozu, temu konia z rzędem, .......nie, to było jakoś tak " baba z wozu leje jak z cebra "...

 

Konie z wozu, babie lżej.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...