Skocz do zawartości

Książka serwisowa w Subaru Forester.


DarekJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam zakupić używanego Forestera.

W dniu 25.08.2010 oglądałem (prowadziłem) :D Forestera 2,5 XT MY04 zakupionego przez właściciela w SIP w 2004 roku.

Zdziwiła mnie jedna rzecz.

Samochód miał niemiecką (w języku niemieckim) książkę serwisową z pieczątkami polskich ASO. Czy to normalne, że kupując nowego Forka w salonie dostaję książkę po niemiecku?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam zakupić używanego Forestera.

W dniu 25.08.2010 oglądałem (prowadziłem) :D Forestera 2,5 XT MY04 zakupionego przez właściciela w SIP w 2004 roku.

Zdziwiła mnie jedna rzecz.

Samochód miał niemiecką (w języku niemieckim) książkę serwisową z pieczątkami polskich ASO. Czy to normalne, że kupując nowego Forka w salonie dostaję książkę po niemiecku?

Pozdrawiam.

 

pamiętam, że w 2004 instrukcja do forka zakupionego w SIP też była tylko po niemiecku, więc pewnie na tamte czasy było normalne że i ksiązka była niemiecka :) grunt żeby pieczątki były autentyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy to normalne, że kupując nowego Forka w salonie dostaję książkę po niemiecku?

Zasadniczo - nie.

Być może jednak, że w tamtym czasie nastąpił ( przejściowy ) brak książek.

Od listopada 2004 ( wprowadzenie w Polsce GVO ) nastąpiły o ile dobrze pamiętam zmiany w treści książki ( dopasowanie do nowych przepisów ) i być może z tej przyczyny wystąpił w/w brak.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...