Jump to content

18 sierpień Tor Kielce, szkolenie dla posiadaczy klekotów

Sikor
 Share

Recommended Posts

Pytam, bo żonka się wybiera, a ja jako osoba toważysząca 8)

Chcę mieć jasność, czy mam sie spodziewać tylko przypadkowych użytkowników i malkontentów, traktujących to szkolenie jako przymus, czy może będzie też ktoś z Forum z nastawieniem na dobrą zabawę :wink:

Ja już co prawda po, ale akurat na moim spotkaniu byli w większości tzw. przypadkowi ludzie :wink:

Raczej ludzie spoza forum - nikt się w każdym razie nie chwalił, a świnka na subaraku oprócz mojej była tylko jedna na 19 aut (ten pan raczej też na forum nie wchodził).

W każdym razie, niech się Twoja żona nie boi i wykonuje ćwiczenia tak jak wskazują instruktorzy.

Ba, nie ma co się bać odrobiny szaleństwa, instruktorzy nawet podpowiadają, żeby się nie bać i się trochę pobawić.

W każdym razie, niech się Twoja żona nie boi i wykonuje ćwiczenia tak jak wskazują instruktorzy.

Ba, nie ma co się bać odrobiny szaleństwa, instruktorzy nawet podpowiadają, żeby się nie bać i się trochę pobawić.

Wiem, bo żona już raz była na SJS na I-wszym stopniu 8)

Niestety ani panowie instruktorzy, ani ja, nie byliśmy jej w stanie przekonać do odrobiny szaleństwa, a szczególnie do tego że Forek się nie przewróci :lol:

Trochę tym autem już pojeździła i się z nim oswoiła, więc liczę że tym razem się przełamie i wyniesie ze szkolenia trochę więcej :twisted:

:wink: