Skocz do zawartości

Aktualizacja Auto-Mapy


Gość ariel

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje speca od Nawigacji, mam nawigacje Mio i wgraną automape z 2006 roku. Mogę zrobić aktualizacje czy muszę instalować nową ? :mrgreen:

 

AutoMape ćwiczę na okrągło, więc pytanie podstawowe brzmi:

Czy masz ważną licencję ?

Jeśli licencja jest ważna lecisz tutaj http://w3.automapa.com.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174

 

Jeśli licencja jest nieważna - nie zrobisz (legalnie) aktualizacji, musisz kupić nową i przez rok masz darmowe update'y.

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli pytanie dotyczyło tego, jak zaktualizować nielegalną Automapę, to na tym Forum odpowiedzi nie dostaniesz :twisted:.

Automapa jest legalna jak twoja obecność na tym forum więc nie rzucaj się na mnie jak Strażnik Miejski :P

 

-- 10 sie 2010, o 16:21 --

 

Ygrek, jak mam sprawdzić czy licencja jest ważna ? Jak wchodzę w dane oprogramowania to mi pisze że ostania aktualizacja 07.2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel, to w oryginalnym pudełku masz kod licencyjny, pozwalający się zalogować i robić aktualizacje.

 

Prawdopodobnie dostałeś też ten kod mailem. Powinien to być ciąg 8 znaków.

 

W razie czego pisz do helpdesku AM - są bardzo pomocni. Numer licencji znajdziesz w samym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ygrek, jak mam sprawdzić czy licencja jest ważna ? Jak wchodzę w dane oprogramowania to mi pisze że ostania aktualizacja 07.2006r

 

Wchodzisz na strone z aktualizajca AutoMapy - wpisujesz adres email pod ktorym zarejestrowales program i wpisujesz swoj numer (czasami trzeba dodac v3 na koncu, ale tam jest o tym informacja).

Jesli po tym wszystkim przejdziesz na strone z update'mi to znaczy ze wazna, jak nie to nir :)

Poza tym, oczywiscie ich infolinia jest dosc user friendly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz adres email pod ktorym zarejestrowales program

Nie rejestrowałem programu przez internet, wyjąłem z pudełka i używałem do dzisiaj

 

-- 10 sie 2010, o 16:34 --

 

ariel, to w oryginalnym pudełku masz kod licencyjny

Będę w domu koło 19 to poszukam i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rejestrowałem programu przez internet, wyjąłem z pudełka i używałem do dzisiaj

 

No to, jak pisałem, kod licencji masz w pudełku.

 

-- 10 sie 2010, o 17:14 --

 

[uPDATE] Kod jest na kwicie z licencją, pod czarnym paskiem na górze tj. nad napisem "automapa"

 

automapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie jest automapa, nazywa się miomap a jak wejde w mapy pokazuje wszystkie kraje europy i pod tym wersje oprogramowania np.belgia - Tele Atlas n 070209

Jak to zaktualizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kuknij w neta gdzie w poblizu nasz sklep z nawigacjami , albo wejdź na strone automapy w zakładce sprzedaż są adresy dilerów itd.. ja tak zrobiłem zaniosłem 80zł mnie to kosztowało.

Ja mam auto mape ale tacy goście maja wszystkie mapy mio, tom tom itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...