Skocz do zawartości

Czat(d)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Droga wspolnych ustalen proponujemy codzienne spotkania na czacie o ustalonej godzinie... i tu pytanie do wszystkich - o ktorej?

 

*) Mozna zaznaczyc kilka opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że to nie jest od czadu tylko czatowania, bo się trzeba nieźle zaczaić, żeby dorwać kogoś na czacie, ale wy mnie nie słuchacie…

 

 

Mam jeszcze inną propozycję, żeby np. o pełnych godzinach każdy kto jest na forum i chce zaglądał na czat. To nie jest propozycja "zamiast" tylko "i".

 

Wybierz tylko 8 odpowiedzi

(więcej odpowiedzi będzie ignorowane)

Kompletną nogą z matmy nie byłem, trochę logiczny jestem, ale nadal nie chwytam jak można zaznaczyć więcej odpowiedzi niż 8... :wink:

 

Zauważyłem, że rano i po południu też bywa na forum trochę osób a takich godzin nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, mozna 24h na dobe.... chodzi o to zeby ustalic godzine najbardziej odpowiednia dla wszystkich... opcja INNA ma tylko 2 glosy wiec watpie zeby przyjela sie godzina ranna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu wy nie korzystacie z tego czadowego czadu !

 

P.S. Jakby kto pytał. Ja wielkopolanin i Loki mamy zaliczoną turę o 22.00 na co mamy świadków. ( Wy nie macie, a zwłaszcza OGS :twisted: ) Więcej do Wietnamu, w którym constarem śmierdzi jechać nie musimy, nawet na motorach z zestawem głośnomówiącym. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakis chat? :roll:

 

Ok ok ok! 8) rozumiem, ze zamykamy ankiete i godzina ustalona jest na 22...

 

Już była wczoraj :evil: Ale poza tym to ten czat jest do niczego. Chodzi strasznie wolno, odświeża dziwinie, nie da się pogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakis chat? :roll:

 

Ok ok ok! 8) rozumiem, ze zamykamy ankiete i godzina ustalona jest na 22...

 

Już była wczoraj :evil: Ale poza tym to ten czat jest do niczego. Chodzi strasznie wolno, odświeża dziwinie, nie da się pogadac.

 

Zgada się, my już byliśmy i więcej nie musimy. A na poważnie, może jakiś czat poza forum ? Wady tego są przegięte a Flipper pewnie długo nie będzie miał czasu, żeby coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...