Jump to content

Czat(d)

ogs

Recommended Posts

Droga wspolnych ustalen proponujemy codzienne spotkania na czacie o ustalonej godzinie... i tu pytanie do wszystkich - o ktorej?

*) Mozna zaznaczyc kilka opcji...

co tak pózno, prosze o wiecej gołosów na 22 :mrgreen:

Do której ten czad bedzie jak się zacznie o 00 lub 01 :wink: Jak bede tak codzienie dawał czadu po 23 to mnie zaraz sąsiad opier....li :mrgreen:

Testy przebiegly pomyslnie, pogadalismy chwile z Piotrem i OGS. Gdyby ktos nie wiedzial, to na czat wchodzi sie ze strony glownej forum. Link jest na dole strony, zaraz pod lista osob obchodzacych urodziny.

A ja wam mówię, że to nie jest od czadu tylko czatowania, bo się trzeba nieźle zaczaić, żeby dorwać kogoś na czacie, ale wy mnie nie słuchacie…

Mam jeszcze inną propozycję, żeby np. o pełnych godzinach każdy kto jest na forum i chce zaglądał na czat. To nie jest propozycja "zamiast" tylko "i".

Wybierz tylko 8 odpowiedzi

(więcej odpowiedzi będzie ignorowane)

Kompletną nogą z matmy nie byłem, trochę logiczny jestem, ale nadal nie chwytam jak można zaznaczyć więcej odpowiedzi niż 8... :wink:

Zauważyłem, że rano i po południu też bywa na forum trochę osób a takich godzin nie ma...

Witek, mozna 24h na dobe.... chodzi o to zeby ustalic godzine najbardziej odpowiednia dla wszystkich... opcja INNA ma tylko 2 glosy wiec watpie zeby przyjela sie godzina ranna...

OGS, ty już od razu chciałbyś wszystkich ranić, zabijać i zwłoki wozić ... ja tu mówię o pojedynku w samo południe 1vs1 środek ulicy itp. No, może kilka godzin później, nie miło ginie się w upał :wink:

Witek, min. taki pojedynek byl wczoraj w nocy ;-) tylko, ze trzeba bylo sie zmywac bo patrole przyjechaly :twisted:

Ja nie rozumiem czemu wy nie korzystacie z tego czadowego czadu !

P.S. Jakby kto pytał. Ja wielkopolanin i Loki mamy zaliczoną turę o 22.00 na co mamy świadków. ( Wy nie macie, a zwłaszcza OGS :twisted: ) Więcej do Wietnamu, w którym constarem śmierdzi jechać nie musimy, nawet na motorach z zestawem głośnomówiącym. :mrgreen:

A to jest jakis chat? :roll:

Ok ok ok! 8) rozumiem, ze zamykamy ankiete i godzina ustalona jest na 22...

Już była wczoraj :evil: Ale poza tym to ten czat jest do niczego. Chodzi strasznie wolno, odświeża dziwinie, nie da się pogadac.

Już była wczoraj :evil: Ale poza tym to ten czat jest do niczego. Chodzi strasznie wolno, odświeża dziwinie, nie da się pogadac.

Zgada się, my już byliśmy i więcej nie musimy. A na poważnie, może jakiś czat poza forum ? Wady tego są przegięte a Flipper pewnie długo nie będzie miał czasu, żeby coś z tym zrobić...