Skocz do zawartości

Legacy I, 115 kW


bigmich

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno stałem się posiadaczem Subaru Legacy z 1993 roku, który w dowodzie w danych silnika ma wpisane 115 kW, co by oznaczało moc ok 156 km. Sęk w tym, że jak przejrzałem produkowane modele to takiego nie znalazłem, więc jak myślicie, czy ktoś się kopnął przy wpisywaniu w dowód, czy istnieje jakieś inne wytłumaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z początku też tak myślałem, dopiero mechanik zwrócił mi na to uwagę. To by się jednak zgadzało, samochód nie jeździ tak jakby miał 150 km, ale wolałem dopytać aby rozwiać wątpliwości. Dobrze jest mieć świadomość czym się jeździ ;-) Dzięki za odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary!

Mam dokladnie to samo, prawie, otoz w dowodzie mam wbite 110kw :shock: a to jest zwykly dziadek 2.0GL czyli 115 kucjyszy, tez nie wiem ocb z tym

 

jakis tam kolega mowil mi ze byly takie legacy 150 konne ale nie wiem...

Ojciec mnie za to uswiadomil ze taki motor byl napewno w imprezach, i to bylo oznacznie RC bodajze tego auta, lecz niech ktos mnie skarci jesli sie myle bo pewnosci nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny taki przypadek... Z tym, że są silniki w tym modelu, które mają 110 kW, ale skoro mówisz, że masz 2.0 GL więc raczej to nie ten. Swoje informacje brałem z tej stronki: http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine#Specifications_4. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze takim jeździ :-) Może wpadniesz kiedyś na spota to wymienimy wrażenia, ostatnio mój był chyba najstarszym uczestnikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny taki przypadek... Z tym, że są silniki w tym modelu, które mają 110 kW, ale skoro mówisz, że masz 2.0 GL więc raczej to nie ten. Swoje informacje brałem z tej stronki: http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_ ... ications_4. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze takim jeździ :-) Może wpadniesz kiedyś na spota to wymienimy wrażenia, ostatnio mój był chyba najstarszym uczestnikiem :-)

 

 

z checia :)

mam nadzieje ze w wawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...