Jump to content

Legacy I, 115 kW


bigmich
 Share

Recommended Posts

Niedawno stałem się posiadaczem Subaru Legacy z 1993 roku, który w dowodzie w danych silnika ma wpisane 115 kW, co by oznaczało moc ok 156 km. Sęk w tym, że jak przejrzałem produkowane modele to takiego nie znalazłem, więc jak myślicie, czy ktoś się kopnął przy wpisywaniu w dowód, czy istnieje jakieś inne wytłumaczenie ?

Link to comment
Share on other sites

Ja z początku też tak myślałem, dopiero mechanik zwrócił mi na to uwagę. To by się jednak zgadzało, samochód nie jeździ tak jakby miał 150 km, ale wolałem dopytać aby rozwiać wątpliwości. Dobrze jest mieć świadomość czym się jeździ ;-) Dzięki za odpowiedzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Stary!

Mam dokladnie to samo, prawie, otoz w dowodzie mam wbite 110kw :shock: a to jest zwykly dziadek 2.0GL czyli 115 kucjyszy, tez nie wiem ocb z tym

 

jakis tam kolega mowil mi ze byly takie legacy 150 konne ale nie wiem...

Ojciec mnie za to uswiadomil ze taki motor byl napewno w imprezach, i to bylo oznacznie RC bodajze tego auta, lecz niech ktos mnie skarci jesli sie myle bo pewnosci nie mam :P

Link to comment
Share on other sites

Czyli kolejny taki przypadek... Z tym, że są silniki w tym modelu, które mają 110 kW, ale skoro mówisz, że masz 2.0 GL więc raczej to nie ten. Swoje informacje brałem z tej stronki: http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine#Specifications_4. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze takim jeździ :-) Może wpadniesz kiedyś na spota to wymienimy wrażenia, ostatnio mój był chyba najstarszym uczestnikiem :-)

Link to comment
Share on other sites

Czyli kolejny taki przypadek... Z tym, że są silniki w tym modelu, które mają 110 kW, ale skoro mówisz, że masz 2.0 GL więc raczej to nie ten. Swoje informacje brałem z tej stronki: http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_ ... ications_4. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze takim jeździ :-) Może wpadniesz kiedyś na spota to wymienimy wrażenia, ostatnio mój był chyba najstarszym uczestnikiem :-)

 

 

z checia :)

mam nadzieje ze w wawie ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...