Skocz do zawartości

Kto to ma albo jak to działa ?


Gość ariel

Rekomendowane odpowiedzi

Podroba forge'a powinna dac rade - najwyzej mocniejsza/slabsza sprezynka i jazda - moim skromnym zdaniem.

 

Wyglada bardzo podobnie do tego, co mialem do tej pory na tmic'u aps - i problemow zadnych z tym nie mialem (moze faktycznie moje to tez jednak kopia forge'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest na flanszy to pewnie tak. Jak uniwersalny, to pewnie nie :)

 

Tylko tak patrzac jeszcze na to ogloszenie na szybko - warto sie chyba upewnic, ktory z nich jest na sprzedaz? Bo sa dwa rozne?

Properfekt tez chyab powinien dac rade - wyglada na prosty na tloczku, w srodku sprezynka pewnie.

W sumie tak naprawde to zadna kosmiczna technologia - byle jakosciowo bylo dobre i sie nie przycinalo - tak przynajmiej mi sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróba wcale nie musi być gorsza od oryginału jak jest dokładnie zrobiona i z dobrego materiału

 

Tak jak mowisz - tym bardziej, ze jak rozebrac taki zawor - to jest naprawde prosta technologia.

Tak naprawde to byle tokarz przy odrobinie checi takie cos zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1151148397_blow_off_bov_subaru_impreza_wrx_sti_gt_forester.html proszę o jakieś opinie jak się sprawuje i czy jest to w ogóle warte uwagi ? :)

 

'kolega' ma taki w GT i chwali. słuchałem przejazdu i potwierdzam, że psika tylko kiedy powinien także OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go prawie rok i jest całkiem fajny, tylko ja go sobie przerobiłem bo jak dla mnie cicho kichał :)

Przesmarowałem go innym smarem bo na tamtym się troche przycinał. Poza tym warto go raz na 4-5 miesięcy rozebrac i przesmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...