Jump to content

Kto to ma albo jak to działa ?

Guest ariel
 Share

Recommended Posts

Podroba forge'a powinna dac rade - najwyzej mocniejsza/slabsza sprezynka i jazda - moim skromnym zdaniem.

Wyglada bardzo podobnie do tego, co mialem do tej pory na tmic'u aps - i problemow zadnych z tym nie mialem (moze faktycznie moje to tez jednak kopia forge'a)

Jesli jest na flanszy to pewnie tak. Jak uniwersalny, to pewnie nie :)

Tylko tak patrzac jeszcze na to ogloszenie na szybko - warto sie chyba upewnic, ktory z nich jest na sprzedaz? Bo sa dwa rozne?

Properfekt tez chyab powinien dac rade - wyglada na prosty na tloczku, w srodku sprezynka pewnie.

W sumie tak naprawde to zadna kosmiczna technologia - byle jakosciowo bylo dobre i sie nie przycinalo - tak przynajmiej mi sie wydaje :)

podróba wcale nie musi być gorsza od oryginału jak jest dokładnie zrobiona i z dobrego materiału

Tak jak mowisz - tym bardziej, ze jak rozebrac taki zawor - to jest naprawde prosta technologia.

Tak naprawde to byle tokarz przy odrobinie checi takie cos zrobi :)

Mam go prawie rok i jest całkiem fajny, tylko ja go sobie przerobiłem bo jak dla mnie cicho kichał :)

Przesmarowałem go innym smarem bo na tamtym się troche przycinał. Poza tym warto go raz na 4-5 miesięcy rozebrac i przesmarować.