Skocz do zawartości

Przepływomierz w Subaru Forester


joopjoop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam w zasadzie dwa pytania:

1. Przepływomierz w Forku (silnik 2.0 - 122KM - EJ20) , tj. gdzie dokładnie go szukać, a jak się znajdzie to jak (i czym) dokładnie zdemontować i wyczyścić aby go nie uszkodzić?

2. Gdzie szukać silnika krokowego w Foresterze, oczywiście jak go wyciągnąć i oczyscić, aby nie uszkodzić tego elementu.

 

P.S. Szukałem na forum i niestety nie mogę znaleźć informacji na w/w tematy. ;-(

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz masz na dolocie :wink:

A poprzez silnik krokowy rozumiem że chodzi Ci o to coś przykręcone na przepustnicy z kanałem do dogrzewania :?:

Tylko jak to zdejmujesz to kup sobie od razu nową uszczelkę kosz około 4zł bo stara jest ciężka do użycia, no i z robotą poczekaj aż wystygnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie wiem dokladnie jak w Twoim forku moze on być ale u mnie wymieniałem taki przepływomierz i jest zamontowany w okolicach filtru powietrza niedaleko obudowy. Na poczatku wyczyszczono mi go benzyna estrakcyjną, ale malo pomogło w związku z powyższym zakupiłem sobie używany ale akurat jest w lepszym stanie niz mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie wiem dokladnie jak w Twoim forku moze on być ale u mnie wymieniałem taki przepływomierz i jest zamontowany w okolicach filtru powietrza niedaleko obudowy. Na poczatku wyczyszczono mi go benzyna estrakcyjną, ale malo pomogło w związku z powyższym zakupiłem sobie używany ale akurat jest w lepszym stanie niz mój.

 

Nowy do ciebie 800 coś kosztuje, bo wymieniałem u siebie :P:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...