Jump to content

Przepływomierz w Subaru Forester

joopjoop
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam w zasadzie dwa pytania:

1. Przepływomierz w Forku (silnik 2.0 - 122KM - EJ20) , tj. gdzie dokładnie go szukać, a jak się znajdzie to jak (i czym) dokładnie zdemontować i wyczyścić aby go nie uszkodzić?

2. Gdzie szukać silnika krokowego w Foresterze, oczywiście jak go wyciągnąć i oczyscić, aby nie uszkodzić tego elementu.

P.S. Szukałem na forum i niestety nie mogę znaleźć informacji na w/w tematy. ;-(

Z góry dzięki.

Przepływomierz masz na dolocie :wink:

A poprzez silnik krokowy rozumiem że chodzi Ci o to coś przykręcone na przepustnicy z kanałem do dogrzewania :?:

Tylko jak to zdejmujesz to kup sobie od razu nową uszczelkę kosz około 4zł bo stara jest ciężka do użycia, no i z robotą poczekaj aż wystygnie 8)

witam , nie wiem dokladnie jak w Twoim forku moze on być ale u mnie wymieniałem taki przepływomierz i jest zamontowany w okolicach filtru powietrza niedaleko obudowy. Na poczatku wyczyszczono mi go benzyna estrakcyjną, ale malo pomogło w związku z powyższym zakupiłem sobie używany ale akurat jest w lepszym stanie niz mój.

witam , nie wiem dokladnie jak w Twoim forku moze on być ale u mnie wymieniałem taki przepływomierz i jest zamontowany w okolicach filtru powietrza niedaleko obudowy. Na poczatku wyczyszczono mi go benzyna estrakcyjną, ale malo pomogło w związku z powyższym zakupiłem sobie używany ale akurat jest w lepszym stanie niz mój.

Nowy do ciebie 800 coś kosztuje, bo wymieniałem u siebie :P:evil: