Jump to content

Strona www a link do forum


Recommended Posts

Kiedyś już taki temat zakładałem, :? niestety nie moge go znaleść i z tego powodu pojawia się on jeszcze raz jako nowy... :oops:

 

Mianowicie prosiłem kiedyś o udzielenie mi zgody na umieszczenie link'a do forum na stronce którą zrobię o tematyce subaru... :D Kiedyś temat został ucięty z wiadomych powodów, strony nie było więc ciężko było rozmawiać na ten temat, obecnie strona już funkcjonuje i rozrasta się dość intensywnie, stąd moja ponowna proźba o zielone światło na zamieszczenie odsyłacza do forum w dziale ktory właśnie powstaje... 8) Jeżeli na stronie coś razi do tego stopnia, że odpowiedz będzie negatywna to proszę o informację co to takiego a napewno zostanie poprawione :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Kajetan...

Link to comment
Share on other sites

owszem charlie trzeba uzyskać "autoryzację" na umieszczenie... Co prawda wiele osób tego nie robi tylko ładują co popadnie, ale to tak jak byś na samochodzie umieścił nazwę innej firmy... Jeżeli masz radio sony to nie ma problemu bo reklamujesz, że je masz... Ale jeżeli nie to firmie się może to nie zpodobać to ktoś umieścił na wartburgu a firma jeździ tylko merolami...

 

Abt link do stronki to www.zlotplejad.privat.pl

może nie być działu 27 Rajd Krakowski ponieważ jest właśnie w budowie... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...