Skocz do zawartości

Strona www a link do forum


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś już taki temat zakładałem, :? niestety nie moge go znaleść i z tego powodu pojawia się on jeszcze raz jako nowy... :oops:

 

Mianowicie prosiłem kiedyś o udzielenie mi zgody na umieszczenie link'a do forum na stronce którą zrobię o tematyce subaru... :D Kiedyś temat został ucięty z wiadomych powodów, strony nie było więc ciężko było rozmawiać na ten temat, obecnie strona już funkcjonuje i rozrasta się dość intensywnie, stąd moja ponowna proźba o zielone światło na zamieszczenie odsyłacza do forum w dziale ktory właśnie powstaje... 8) Jeżeli na stronie coś razi do tego stopnia, że odpowiedz będzie negatywna to proszę o informację co to takiego a napewno zostanie poprawione :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Kajetan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem charlie trzeba uzyskać "autoryzację" na umieszczenie... Co prawda wiele osób tego nie robi tylko ładują co popadnie, ale to tak jak byś na samochodzie umieścił nazwę innej firmy... Jeżeli masz radio sony to nie ma problemu bo reklamujesz, że je masz... Ale jeżeli nie to firmie się może to nie zpodobać to ktoś umieścił na wartburgu a firma jeździ tylko merolami...

 

Abt link do stronki to www.zlotplejad.privat.pl

może nie być działu 27 Rajd Krakowski ponieważ jest właśnie w budowie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...