Jump to content

Zderzak GT sedan<>kombi

Aras
 Share

Recommended Posts

Szanowni,

Szukajka nie wypluła, więc pytam: czy tylny zderzak GT (po lifcie, gładki,bez listwy) jest taki sam w sedanie i kombi?

Jak nie znajdę nic lepszego to przygarnę :wink: .

Mój też jest zwichrowany w podobny sposób. Nie jestem pewien czy zwichrowanie to efekt odkształcenia belki pod zderzakiem czy plastik się poddał i nie wrócił.

Jeśli wróci po wyprostowaniu to łyknę Twój, bo mój ma poza zwichrowaniem pękniecie na wysokości wzmocnienia - nie będę kleił, ma być kawior :mrgreen: .

Wszystkie N/A trzeba uturbić! :mrgreen:

To był żart. Subaru N/A to też Subaru, tylko nie bulgocze tak ładnie.

Twoje akurat to ściema total - wygląda jak najbardziej kultowa Impreza wszechczasów, a pod maską N/A :mrgreen:

Po pierwsze to BUUUULLLLGGGGOOOTTTTAAAA i to jak - kolektor Borla i backbox H&S, a że trzeba uturbić to inna sprawa - pewnie kiedyś tak będzie. Narazie musi wystarczyć N/A

A tak w ogóle to wydaje mi się że te zderzaki nie są zamienne. Jak chcesz to mam z mojego coupe-sedana-hamerykana tylny zderzak ,oryginał super stan, ale taki purysta pewnie sie skrzywi na tą myśl :twisted:

Arek,

Na nic się nie skrzywię. Mam namierzony niebieski od coupety z UK, czyli taki sam. Do tego niebieski, czyli po prostu go założę.

Jeśli Twój tez jest niebieski, to do Ciebie mam bliżej niż do Kielc.

Daj znać - może w końcu zobaczę Twoją zabawkę i posłucham na żywo, bo jestem serio ciekaw jak to gada :twisted: i wygląda.