Skocz do zawartości

Zderzak GT sedan<>kombi


Aras

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie znajdę nic lepszego to przygarnę :wink: .

Mój też jest zwichrowany w podobny sposób. Nie jestem pewien czy zwichrowanie to efekt odkształcenia belki pod zderzakiem czy plastik się poddał i nie wrócił.

Jeśli wróci po wyprostowaniu to łyknę Twój, bo mój ma poza zwichrowaniem pękniecie na wysokości wzmocnienia - nie będę kleił, ma być kawior :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie N/A trzeba uturbić! :mrgreen:

 

To był żart. Subaru N/A to też Subaru, tylko nie bulgocze tak ładnie.

 

Twoje akurat to ściema total - wygląda jak najbardziej kultowa Impreza wszechczasów, a pod maską N/A :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to BUUUULLLLGGGGOOOTTTTAAAA i to jak - kolektor Borla i backbox H&S, a że trzeba uturbić to inna sprawa - pewnie kiedyś tak będzie. Narazie musi wystarczyć N/A

A tak w ogóle to wydaje mi się że te zderzaki nie są zamienne. Jak chcesz to mam z mojego coupe-sedana-hamerykana tylny zderzak ,oryginał super stan, ale taki purysta pewnie sie skrzywi na tą myśl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek,

 

Na nic się nie skrzywię. Mam namierzony niebieski od coupety z UK, czyli taki sam. Do tego niebieski, czyli po prostu go założę.

Jeśli Twój tez jest niebieski, to do Ciebie mam bliżej niż do Kielc.

 

Daj znać - może w końcu zobaczę Twoją zabawkę i posłucham na żywo, bo jestem serio ciekaw jak to gada :twisted: i wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...